• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Durusu Çiftlik Evleri

Adres :

Hızırşah Mahallesi Taşlama Mevkii Datça Muğla Muğla » Datça

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tarık Güler

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

durusuciftlikevleri@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 688 61 80

Whatsapp 2:

0 (539) 566 54 57

Whatsapp 3:

0 (532) 165 06 58

Whatsapp 4:

0 (532) 688 61 80

Whatsapp 5:

0 (539) 566 54 57

Whatsapp 6:

0 (532) 165 06 58

Muğla Durusu Çiftlik Evleri olarak, siz değerli müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermek için gece gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bizim öncelikli hedefimiz müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini kazandığımız sürece bizi hiçbir engelin durduramayacağına inanıyoruz.

Müşterilerimizin güvenini kazanmak bizim için çok önemli. Karşılıklı güven içerisinde yürüttüğümüz işimizde her zaman daha iyi olmayı hedef edindik. Hedefimize uzun süre önce ulaşmış olmamıza rağmen hiçbir zaman durmadık, yılmadık, pes etmedik ve yolumuzu dürüstçe emin adımlarla yürüdük. Sektörün öncü kuruluşları arasında yer almaktayız. Başarımızın sırrı ise siz değerli müşterilerimizin güveni ve mutluluğudur. Firmamız İyi olmayı değil, en iyi olmayı her daim hak edecek başarı öyküleri ile dolu. Biz de bunun farkında olarak çalışmalarımızı devam ettirdik.

Sektörde en iyi eğitimi alıp, tecrübeleri ile de bunu destekleyen uzman kadromuz bizi bir adım daha ileriye taşıyor. Profesyonel çalışma arkadaşlarımız sayesinde siz değerli müşterilerimizin güvenini kazanıyoruz. Güven olmadan işimizi yürütmemizin mümkün olmadığını düşünüyoruz. Karşılıklı güven ve güler yüz ile ilerlediğimiz yolda her geçen gün daha iyi konuma geliyoruz. İlkelerimiz doğrultusunda yakaladığımız başarıda ki en büyük pay ise siz değerli müşterilerimize ait.

Firmamıza yakışır çalışma ortamımızda bütün işlerimizi gözler önüne şeffaf şekilde gerçekleştiriyoruz. Böylece müşterilerimizin aklında herhangi bir soru işareti kalmamış oluyor. Sizler de kaliteli ve güvenilir bir hizmet istiyorsanız, firmamıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR