• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Durusu Ciftlik Evleri

Adres :

Aşlama Mevki Hızırşah Köyü Datça Muğla Muğla » Datça

Sektör :

Yetkili Kişi :

Gülhan Keleş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

info@durusuciftlikevleri.com

Whatsapp 1:

0 (539) 566 54 57

Whatsapp 2:

0 (532) 165 06 58

Whatsapp 3:

0 (555) 285 20 90
Durusu Ciftlik Evleri

Çok sayıda firmanın kendi markasını yaratmaya çalıştığı Cafe-Restaurant sektöründe Türkiye’nin en çok tercih edilen firması olma amacıyla çıktığımız yolda amacımıza uygun şekilde ilerlemeye devam ediyoruz. Bu alanda bugüne kadar müşterilerimize sunduğumuz kaliteli hizmetlerimiz ve kurumsal altyapımız sayesinde en çok tercih edilen firma olmayı başarmış olmanın gururuyla bu unvanı sürdürmek üzere kendimizi her geçen gün daha da donanımlı hale getirmeye devam ediyoruz. Kendi bölgemizde göstermiş olduğumuz faaliyetlerimiz için en uygun fiyat desteğiyle sizlere ulaşmaya devam ediyoruz.

Her biri kendi alanının en uzman isimlerinden oluşan ve tecrübesi ile bizlere büyük oranda katkı sağlayan personelimiz ile birlikte kaliteli bir hizmet için gerekli olan tüm koşulları size hizmet verirken uygun hale getiriyoruz.

Personel alımında dikkat ettiğimiz hususlar sonrasında tamamı eğitimli ve profesyonel çalışmaya uygun bir ekip oluşturarak sizlerin de bu çalışma ortamının etkilerini hissedebileceğiniz sorunsuz bir hizmetten yararlanmanızı sağlıyoruz. Bu sayede bugüne kadar Cafe-Restaurant sektöründe elde etmiş olduğumuz liderliğimizi de koruyabiliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR