• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ecem Ev Yemekleri Kazım Usta

Adres :

Belek Mahallesi Cumhuriyet Caddesi Hatice Doğan Apt. No: 9/a İç Kapı No: 16 Antalya » Serik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Kazım Kekeç - Azime Kekeç

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 310 32 40

Whatsapp 2:

0 (552) 404 13 28

Ecem Ev Yemekleri Kazım Usta ailesi olarak birmilyonnokta.com üyesiyiz. Günümüzde insanlar artık fast food yemekleri yerine ev yemeklerini tercih etmeye başladı. Sağlıklı, doyurucu ve lezzetli olmasıyla tercih edilen ev yemekleri yılların tecrübesine sahip ekibimiz tarafından hazırlanıyor. Ev yemeğini özleyenler, evde yemek hazırlamaya vakti kalmayanlar, sağlıklı beslenmeye dikkat edenler işletmemizi güvenle tercih edebilir.

Ev yemeği denildiğinde akla ilk zeytinyağlı yemekler gelir. Bizler taze pişirilmiş zeytinyağlı yemek çeşitlerimizi değerli müşterilerimize servis etmekteyiz. El lezzetine sahip, bilgi ve birikim sahibi ekibimiz her zaman müşteri odaklı hareket etmektedir. Değerli müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini korumak, sarsmamak adına özenle çalışmaktayız. Geniş, ferah ve sakin ortama sahip olan işletmemizde ailenizle veya arkadaşlarınızla rahatlıkla vakit geçirebilirsiniz. Antalya ev yemeği sektöründe hizmet verdiğimiz işletmemizle çeşitli lezzetleri hazırlayarak servis etmekteyiz. Hazırladığımız lezzetler için her zaman sağlıklı, güvenilir ve doğal malzemeler kullanmaktayız.

Pilav çeşitleri, çorba çeşitleri, sulu yemek çeşitleri, zeytinyağlı çeşitleri günlük olarak hazırlanmaktadır. Hazırlanan bu lezzetler arasında içli köfte, mantı, sarma, dolma, fırında tava gibi çeşitli lezzetler bulunmaktadır. Gün içinde yemeğinizi burada yiyebilirsiniz. İsterseniz yemeğinizi paket yaptırarak evinize veya işyerinize taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz paket servisi hizmetiyle bulunduğunuz adrese sipariş verebilirsiniz. Siparişleriniz kısa sürede hazırlanarak adrese teslim edilir. Lezzetli ve sağlıklı ev yemeklerini bütçe dostu fiyatlarla tatmak için işletmemizi tercih edebilirsiniz.

belek toplu yemek siparişi,
belek düğün yemeği şiparişi,
belek cenaze yemeği hizmeti,
belek özel günlere zeytinyağlı yemek siparişi,
belek ev yapımı kurabiye siparişi,
belek içli köfte siparişi,
belek kayseri mantısı siparişi,
belek zeytinyağlı yemek siparişi,
antalya belek toplu yemek siparişi,
antalya belek düğün yemeği şiparişi,
antalya belek cenaze yemeği hizmeti,
antalya belek özel günlere zeytinyağlı yemek siparişi,
antalya belek ev yapımı kurabiye siparişi,
antalya belek içli köfte siparişi,
antalya belek kayseri mantısı siparişi,
antalya belek zeytinyağlı yemek siparişi,

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR