• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Egem Pide Lahmacun

Adres :

Selvilitepe Mahallesi Mimar Sinan Caddesi No: 25 Alphard Çarşı Avm Turgutlu/manisa Manisa » Turgutlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Güleş

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (545) 973 45 75

Pide ve lahmacun lezzetleri bizler için değerli ve halkımız tarafından beğenilerek tüketilen gıdalardır. Kültürel miraslarımız olarak geçmişten günümüze kadar ulaşmış olan bu lezzetlerin gelecek nesillere aktarılması adına sizlere kaliteli ve modern hizmet veren bir kurumdan bu hizmeti almanız daha lezzetli ve sağlıklı bir süreci beraberinde getirecektir. İşte bizler Egem Pide Lahmacun olarak sizlere profesyonel kurum yapımızda bu süreçte gerekli olan lezzetleri sizlere sağlamaktayız.

Egem Pide Lahmacun olarak Manisa ilinin Turgutlu ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere vermiş olduğumuz kaliteli, sağlıklı, lezzetli, hızlı, bol çeşitli, güvenilir, uygun fiyatlama politikasına sahip ve müşteri memnuniyet odaklı hizmetler neticesinde Manisa restaurant alanında halkımız tarafından tercih edilen değerli ve güvenilir bir restoran yapısı haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve özle konumu korumak, sizlere saha yüksek kalite standartları içeren hizmetleri vermek adına büyük bir emek ve çaba sarf etmekteyiz.

Restoranımızda sizlere vermiş olduğumuz lahmacun ve etli pide çeşitleri içerisinde kullanılan etlerimizi güvenilir bir üreticiden temin etmekteyiz. Bu sayede yüksek güvenilirlikle sizlere hizmet ulaştırmaktayız. Diğer kullanılan malzemelerimizin de taze ve lezzetli olmasına önem göstererek temin etmekteyiz. Profesyonel ekip kadromuz ile kaliteli malzemelerimizi bir araya getirmekte ve sizlere kaliteli standartları yüksek lahmacun ve pide çeşitleri imal etmekteyiz. Sizlerde gerekli olan beslenme süreçlerinizde pide veya lahmacun yemek isterseniz Egem Pide Lahmacun olarak bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR