• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Egepen Toruntay Pvc Ve Sineklik

Adres :

İvedik Osb Mah. 1362 Cad. 6/2 Ankara » Yenimahalle

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ufuk Toruntay

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

toruntayinsaat@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (538) 253 10 20

Ankara plastik sanayi sektörü içerisinde hizmet veren Egepen Toruntay PVC ve Sineklik birmilyon.com ailesinin üyelerinden biridir. Çağımızın en önemli keşiflerinden biri olan plastikler şüphesiz ki hayatımızın merkezinde yer almaktadır. Özellikle de pencereler başta evlerde olmak üzere her binada çok önemlidir. Alanında uzman kadromuz ve bunun yanında sahip olduğumuz kaliteli hizmet anlayışımız ile de uluslararası kalite standartlarında bir hizmet ile sizleri buluşturmaktayız.

Hizmetlerimiz içerisinde PVC pencere, PVC sineklik, PVC pencere sistemleri, PVC pilse sineklik, PVC cam balkon sistemleri yer almaktadır. Firmamız aynı zamanda da Egepen Deceuninck bayisidir. Üretici firma olarak inşaat sektörünün de önemli bir malzemesini üretmenin mutluluğunu yaşamaktayız.

Toptan hizmetlerimizde ise sineklik, pencere ya da sizlerin ihtiyacına göre de destek olmaktayız. Havaların ısınması ile sinekler sorun olmaya başlamaktadır. Bu yüzden sineklik büyük bir hayat kurtarıcısıdır. Plise sineklik, ise adını pliseli bir tül kullanarak hazırlanmasından gelmektedir. En çok tercih edilen sineklik türü olmasının yanında da hoş durmaktadır. Sizleri korurken gözünüzü de rahatsız etmemektedir.

Dilerseniz beyaz dilerseniz ahşap renkli olarak cam sistemlerini seçebilirsiniz. Her ikisi de çok güzel seçeneklerdir. Hem evin hem de ortak kullanılan bir yaşam alanı ya da apartman ise de dış görünüşe de bakılmalıdır. O zaman rahatlık ile karar verebilirsiniz.

Hizmetlerimiz hakkında aklınıza takılan soruları sormak ve detaylı bilgi almak için firmamız ile iletişime geçiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR