• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ejder Pide Lahmacun Kebap Salonu

Adres :

Adnan Kahveci Mahallesi Paşabahçe Caddesi No: 10 Carium Avm İç Kapı No: 36 İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Sinan Demir

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 286 89 80

Lezzetin asla değişmeyen adresi Ejder Pide Lahmacun Kebap salonu bir birmilyonnokta.com üyesidir. İddia etmiyor açıklıyoruz, İstanbul ve Beylikdüzü civarında en iyi pide ve kebaplar tabii ki bizim salonumuzda yenir! Ejder Pide Lahmacun Kebap salonu olarak tam teşekküllü hijyenik mutfağımızda, işinin erbabı ve tecrübeli ustalarımız ile en kaliteli hizmeti şehrimize aktif bir şekilde vermeye gurur ile devam etmekteyiz.

İstanbul restaurant sektörüne Güneydoğu esintisini ve kebap kültürünü severek aşılıyoruz. Adımızı her gün daha da duyurup firmamızı büyütürken hem geleneksel tarifleri hem de modern kültürü birbirine harmanlamak için uğraş veriyoruz. İşimize hep ilk gün ki heyecanı duyarak çalışıyorken, mutfaktan servis ekibimize kadar hepimiz her daim dinamik, disiplinli ve müşteri memnuniyetini yükselterek, güler yüzümüz ile hizmetimizi ortaya koymaktayız.

Bizler; kebap, lahmacun, etli pide, kıymalı pide, peynirli pide gibi lezzeti bol menümüzü sizler için hazırlarken, siz değerli müşterilerimizde aile ve arkadaşlarınız ile keyifli ve konforlu salonumuzu ziyaret edip, marifetli ustalarımızın hazırladığı ürünlerimizin tadına bakarken, son derece mutlu anlar yaşarken yemeklerinizi tüketebilirsiniz. Besin tedarikçilerimizi özenle seçip en kaliteli kebap ve pideleri sizlere sunarken öz verimizi ve emeğimizi ortaya koymaktan çekinmiyoruz. Sizlerde alo paket ile iş yerlerinize ve evlerinize bizden sipariş verebilirsiniz. Özel günlerinizde ve dilediğiniz her zaman bizleri 7/24 arayarak toplu sipariş hizmetlerimizden hız ve güven ile yararlanabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR