• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ekrem Coşkun Döner Şarampol Şube

Adres :

Muratpaşa Mahallesi Şarampol Caddesi 2. Büyük Kök Apartmanı No: 118/101 Muratpaşa Antalya Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Halil İbrahim Yıldız

E-Posta Adresi :

halilibrahim0735@hotmail.com

Ekrem Coşkun Döner olarak yıllardır siz değerli müşterilerimiz için sunduğumuz lezzetlerle sektörde öncü bir firmayız. Özenle ve hijyenle sizlere sunduğumuz bu eşsiz lezzetimizi sizlere sunarken büyük keyif almaktayız. Lezzetimizi ve hizmetimizi beğenerek bizi tercih eden müşterilerimizin desteğiyle sektörde şuan ki konumumuzu almaktayız. Her zaman siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti baz alarak kaliteli hizmetler sunuyoruz. Önceliğimiz bizleri tercih ettiğiniz için firmamıza karşı beslediğiniz güveni her zaman daha da güçlendirmektir.

Firmamız profesyonel çalışanlarımıza, hijyen koşullarını benimseterek gerekli eğitimleri verdikten sonra çalışma sürecini başlatmaktadır. Lezzetimize lezzet katarak sizlere ve ailenize verdiğimiz hizmette sizlerin mutlu olarak ayrılmasını sağlıyor ve bunu başarıyoruz. Başarımızı her zaman bizi tercih müşterilerimizin yorumlarını ve isteklerini de dikkate alarak daha da arttırıyoruz.

Antalya döner olarak siz değerli müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve damak tadınıza uygun lezzetleri sunmak için son derece kaliteli ve lezzetli malzemeler kullanmaktayız. Sektörde lezzet üstünlüğünü besin değeri yüksek, sağlıklı, doğal ve tamamen yerli malzemeleri kullanarak elde tutuyoruz. Her zaman güler yüz ve memnuniyet politikamızla bu eşsiz lezzetimizi sizlerle buluşturuyoruz. Sadece doyum hissinizin oluşması değil bize karşı güven hissinizin oluşmasını da istiyoruz.

Siz de ailenizle birlikte gönül rahatlığıyla hiç tereddüte düşmeden bizi tercih edebilir, temiz ve ferah bir ortamda ailenizle mutlu vakit geçirebilirsiniz. Yemeye doyamayacağınız lezzetimizi tadarken yüzünüzde oluşacak tebessümle sunduğumuz hizmetten memnun bir şekilde ayrılmanız bize gurur vermektedir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR