• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elit 38 Lahmacun & Pide

Adres :

Mevlana Mah. Bilge Kaan Cad. B Giriş No: 30/e ( Bim Market Yanı) Kayseri » Talas

Sektör :

Yetkili Kişi :

Soner Güraslan

E-Posta Adresi :

sonerguraslan@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 504 63 38

Kayseri restaurant sektörünün parlayan yıldızı olmaya devam ediyoruz. Firmamız çok uzun yıllardan beri restaurant sektöründe yer alıyor. Yılların kazandırdığı bilgi birikimi ve tecrübe sayesinde sürekli olarak daha başarılı işlere imza atıyoruz. İçerisinde yer aldığımız sektörde binlerce firma olmasına rağmen biz farkımızı ortaya koyuyoruz. Farkımız başarımız ve kalitemiz diyerek daha iyi yarınlara ilerliyoruz. Bulunduğumuz noktadan memnun olmamıza rağmen çok daha iyi seviyelere çıkmak adına yoğun çaba sarf ediyoruz. Çabalarımızın karşılıksız kalmadığını sizlerin memnuniyeti sayesinde daha iyi anlıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyeti ve beğenisi bizler için her şeyden daha değerli ve önemlidir.

Firmamızın çatısı altında sektörün en başarılı ve profesyonel isimleri mevcuttur. Profesyonel ekip arkadaşlarımız sayesinde her gün birbirinden lezzetli yemekleri sizlere sunma fırsatını elde ediyoruz. Hazırladığımız yemeklerin malzemeleri günlük olarak taze taze temin edilmektedir. Taze malzemeler ile hazırladığımız lezzetli yemekleri beğeneceğinize eminiz. Çeşit olarak kendimizi hiçbir şekilde kısıtlamıyoruz, daima yeni çeşitler ile seçeneklerimizi artırıyoruz. Kalite, lezzet ve kusursuz hizmet arıyorsanız aradığınız en doğru adresiz.

Restaurantımızda özenle hazırlanan yemeklerin tamamı uygun fiyatlarla sizlere sunuluyor. Fiyatlarımız sektörde yer alan rakip firmaların da tabii tutulduğu incelemeler neticesinde belirleniyor. Sadece şubemize gelerek değil aynı zamanda sipariş vererek de uygun fiyatlı ve lezzetli yemeklerimizi deneyebilirsiniz. Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve hizmet talebinde bulunmak için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR