• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elit Pide Salonu

Adres :

Selçuklu Mah. 1400 Sokak No: 8/a Uydukent Afyonkarahisar Afyonkarahisar » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ahmet Karatepe

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (542) 714 20 09

Whatsapp 2:

0 (535) 243 98 10

Elit Pide Salonu, kıymalı pide, kuşbaşılı pide, kaşarlı pide ve sucuklu pide severlerin hizmetinizde olmaya devam ediyor. Enfes kuşbaşılı pidesi ve kıymalı pidesi ile Afyonkarahisar Merkez içerisinde hizmetlerine devam eden Elit Pide Salonu firmamız, bünyesinde bulunan genç ve dinamik mutfak ekibi ile kalitesine kalite katmaktadır.

Kuşbaşılı pide ve etli pide sektöründe adından sıkça söz ettirmeyi başaran Elit Pide Salonu firmamız; enfes lezzet, makul fiyat ve yüksek kaliteyi harmanlayarak yüksek kalite standartları kapsamında sizlere en doğru hizmeti vermeye devam ediyor. Alanında uzman pide ustaları ile özel kıymalı pidesi, kiremit köftesi ve sac kavurmasını siz lezzet severlere sunan Elit Pide Salonumuz, köfte ve sac kavurma severlerin de uğrak adresi olarak dikkat çekiyor. Geleneksel Türk Mutfağının farklı bir şekilde harmanlanması ile oluşan lezzet anlayışımız ile yüksek kaliteden anlayan müşterilerimizin gözdesi olmaya devam ediyoruz.

Elit Pide Salonu olarak; zengin ürün yelpazemiz ve çeşitli hizmet seçeneklerimiz ile alanımızda lider ve öncü firma olmanın büyük gururunu yaşıyoruz. Çeşitli organizasyonlarınız için toplu pide siparişleriniz ve ev ve işyerlerine özel siparişleriniz alınmaktadır. Bu hizmetlerin yanı sıra pek çok soğuk meşrubat seçeneğini de bünyesinde barındıran Elit Pide Salonu, kaliteden asla ödün vermeden zengin içerik ve cazip fiyatları sizlerle buluşturuyor. Elit Pide Salonu olarak, Afyonkarahisar Merkez Pide Salonu şubemizde müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR