• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Elite Life Sağlıklı Yaşam Merkezi

Adres :

Şenlik Mah. Kızlarpınarı Cad No: 109 /5 Ankara » Keçiören

Sektör :

Yetkili Kişi :

Diyetisyen Cihat Delikanlı - Diyetisyen Elif Dereli Delikanlı

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

c_delikanli@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 741 90 67

Konfor ve rahat yaşam için birçok hizmet, teknoloji ve sistem geliştirilmiştir. Ulaşımdan, tüketime, barınmadan diğer gereksinimlere kadar tüm süreçte bir destek bizlere yardımcı olmaktadır. Bu durumda bizlerin daha sabit ve hareketsiz bir yaşam biçimini benimsemesine yol açmaktadır. İşte bu durumun ortadan kaldırılması adına Elite Life Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak bizler sizlere gerekli olan mekânı ve desteği sağlamaktayız. Profesyonel bir süreç eşliğinde sizlere ulaştırmış olduğumuz bu hizmetlerde bizleri tercih edebilirsiniz.

Elite Life Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak Ankara ilinin Keçiören ilçesinde yer alan işletmemizde sizlere bu konuda gerekli olan profesyonel desteği vermekteyiz. Kurulmuş olduğumuz ilk günden buyana sizlere sunmuş olduğumuz hizmetler kapsamında kaliteli, modern, sağlıklı, güvenilir, etkili, verimli, profesyonel, uygun fiyatlar içeren ve müşteri memnuniyet odaklı bir yaklaşım ile gerekli sürecin sizlere aktarılması neticesinde Ankara danışmanlık alanında halkımız tarafından tercih edilen bir danışmanlık kurumu yapısı haline gelmiş bulunmaktayız. Gelinen bu değerli ve modern konumun korunması ve geliştirilerek daha yüksek kalite standartları içeren sağlıklı yaşam hizmetlerinin sizlere verilmesi adına büyük bir emek ve çaba sunmaktayız.

Yaşam merkezimizde sizlere Reformer Pilates dersleri, klinik Pilates dersleri, egzersizler, spor aktiviteleri, beslenme düzeni ve programları gibi birçok farklı sağlıklı aktiviteyi uygulamaktayız. Profesyonel eğitmenlerimiz, yeni ve modern ekipmanlarımız ve tecrübeli kurumsal firma yapımız ile sizlere ulaştırmış olduğumuz hizmetlerde bizleri tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR