• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emin Et Mangal

Adres :

Kazım Karabekir Mah. 1001 Sok. No: 13/a Esenler/istanbul İstanbul » Esenler

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emin Evleksiz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (530) 370 10 54

Whatsapp 2:

0 (530) 024 88 46

Whatsapp 3:

0 (530) 370 10 54

Et, geleneksel lezzetlerimizin en temel gıdasıdır. Her bölgemizde et, farklı şekillerde hazırlanarak adeta bin bir türlü menüye dönüşür. Her öğünde yenebilecek menü alternatifleri kazanır. Fakat bütün bunların hepsi aynı lezzette olmaz. En lezzetliyi yakalamak ve eti en lezzetli haliyle servis etmek ayrı bir beceri, ayrı bir marifet gerektirir. Bunun yolu ise sadece eti pişirip servis etmekten ibaret değildir. Bu lezzet arayışı, et tercihinde başlar ve soğuk zincirin kırılmadan servis edilmesine kadar uzanır. Böyle bir başarının sırrı elbette tecrübeden geçer. İstanbul Esenlerde faaliyet gösteren Emin Et Mangal salonumu bütün bu aradığınız, özlediğiniz lezzeti sizlere sunmaktadır.

İstanbul restaurant sektöründe hizmet vermeye başladığımız ilk günden bu yana aralıksız çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Kısa sürede en başarılı ve en çok tercih edilen işletme haline geldiğimiz alanda başarılarımızı daima daha ileriye taşımak için çaba sarf ediyoruz. Deneyimli ustalarımızı tamamen doğal malzemelerle buluşturuyor, gerek ürünlerimizin hazırlanış koşulları gerekse kullandığımız malzemeler açısından hijyen olgusundan taviz vermiyoruz. Marka değeri kazanmış, sertifikalı ve güvenilir ürünleri kullanıyoruz.

Emin Et Mangal olarak et ve et mamullerimizin seçiminde belirlemiş olduğumuz kalite standartlarımızdan asla taviz vermiyor, müşterilerimizin her zaman en sağlıklı, en lezzetli, en taze et ürünlerine kavuşmalarını sağlıyoruz. Zengin et menülerimiz ve alternatiflerimizi gerek aile, gerek iş yemeklerinde gerekse toplu yemek organizasyonlarınızda tercihe sunuyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR