• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emin Kebap Pide Ve Izgara

Adres :

Yedişehitler Mah. 107. Cadde No: 152 ( Yılmazlar Avm Üstü ) Isparta » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Yasemin Akbay - Selman Akbay

E-Posta Adresi :

eminkebap32@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (553) 893 32 93

Isparta restaurant sektöründe güvenle tercih edeceğiniz restoran olarak sizleri sofralarımızda ağırlamaya devam ediyoruz. Ailenizle veya arkadaşlarınızla eğlenceli vakit geçirmek, vakit geçirirken de lezzetli yemekler tatmak istiyor musunuz? O halde restoranımızı güvenle tercih edebilirsiniz. Yılların bilgi ve birikimine sahip aşçılarımızla birlikte sizleri restoranımızda en iyi şekilde ağırlıyoruz. Müşteri memnuniyetine önem veriyoruz ve değerli müşterilerimizin güvenini sarsmamak adına özenle çalışıyoruz.

Restoranımızda birçok lezzeti bir arada müşterilerimize sunuyoruz. Geniş, ferah ve sakin ortamıyla müşterilerimizi karşılayan restoranımızda temiz çalışmaya özen gösteriyoruz. Her zaman mutfakta ve serviste titizlikle hareket ediyoruz. İyi bir restoran olmak için yemeklerin lezzetli ve taze olması gerekiyor. Aynı zamanda yemeklerin özenle sunum yapılması gerekiyor. Yemekte kullanılan ürünlerin doğru seçilmiş olması, yemeğin doğru servis edilmiş olması gerekiyor. Biz, tüm bunların bilincinde olarak lezzetli yemeklerimizi servis ediyoruz. Aynı zamanda restoranımızda görevli ekibimizle uyum içinde çalışmaya özen gösteriyoruz.

Takım ruhuna sahip kadromuzla her zaman plan ve program doğrultusunda hareket ediyoruz. Çorba çeşitleri, ızgara çeşitleri, pide çeşitleri, tatlı çeşitleri ve içecek çeşitleri bulunuyor. Ailenizle veya arkadaşlarınızla restoranımızı tercih edebileceğiniz gibi adresinize yemek siparişi de verebilirsiniz. İstediğiniz lezzeti herhangi bir alt limit olmadan sipariş verebilirsiniz. Ekibimiz, kısa süre içerisinde yemeğinizi size teslim edecektir. Uygun fiyat aralığında sizlere sunulan bu lezzetleri güvenle tadabilirsiniz. Biz, tüm kalitemizle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR