• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emir Dürüm Çorba Salonu

Adres :

Turan Mah. Atatürk Cd. No: 12 Halkbankası Yanı Sarayköy / Denizli Denizli » Sarayköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Altın

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 417 02 99

Lezzetin ana ocağı olarak sizlere yıllardır hizmet veriyoruz. Her daim sahip olduğumuz geniş müşteri kitlesi ile sizlere sunduğumuz lezzetlerin garantisini veriyoruz. Bir lezzet durağı olarak sizlerle buluşuyor ve usta eller ve güler yüzlü personellerimizle sizlere hizmet veriyoruz. İstikrarla ve emin adımlarla yıllardır huzurunuzdayız ve olmaya da devam ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan ve talep ettiğiniz lezzetleri en güzel şekilde sizlere sunan bir restoran olarak sektörümüzde hizmet veriyoruz. Sizler için hazırladığımız bu lezzetleri en hijyenik koşullarda ve damak tadına hitap edecek şekilde hazırlıyor ve sizlere sunuyoruz. Sizlerin gönüllerine hitap eden bir hizmet anlayışı ile her daim huzurunuzdayız.

Denizli restoran olarak sizlere hem leziz yemeklerimizi tadacağınız hem de hoşça vakit geçireceğiniz bir mekan sunuyoruz. Restoranımızda; meşhur çorbalarımız işkembe çorbası, tuzlama çorbası, tavuk suyu çorbası, ezogelin çorbası, kokoreç, sucuk ekmek, et döner lezzetlerini sizlere sunuyoruz. Sizleri bu lezzetlerimizle buluşturmak adına bütçenize hitap eden makul fiyatlar sunuyoruz.

Ayrıca siz gelemiyorsanız bizler alo paket servis hizmetleri ile bu lezzetleri sizlerin adreslerine getiriyoruz. Sizlere güler yüzlü ve memnun kalacağınız hizmetler sunmak adına üzerimize düşen her görevi yerine getirme gayreti içindeyiz. Varlığımızı borçlu olduğumuz siz değerli müşterilerimize her defasında kendini yenileyen ve geliştiren bir restoran olarak hizmetlerimizi sunuyoruz. Uğrak mekanınız olan restoranımızda taleplerinize cevap vermeye devam ediyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR