• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Emmioğlu Midye

Adres :

- Muğla » Ortaca

Sektör :

Yetkili Kişi :

Şahin Özbilen

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 848 35 47

Emmioğlu Midye firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günlük hayatta birçok yiyecek fast food olarak hızlı bir şekilde hazırlanmakta ve müşterilerine sunulmaktadır. Bunlardan birisi olan midye yıllardır sevilerek tüketilmektedir. Bizimde firma olarak Muğla fast food sektöründe hizmet veren firmamız Emmioğlu Midye firması olarak sizlere bu hizmeti sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmet olan midye günlük olarak taze bir şekilde sizlere sunmaktayız. Firma olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerde müşteri memnuniyetine büyük bir önem vermekteyiz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önemde bizlere 1987’den beri ayakta kalma şansı sunmuştur.

Firma olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerde sizlerin istek ve taleplerini göz önünde bulundurarak sizlere sunmaktayız. Yine sizlerin sağlığı ve memnuniyeti için ürünlerimizi insan sağlığına en uygun olanlardan seçilerek sizlere sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri de günlük olarak taze bir şekilde sizlere sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetlerden bir diğeri ise çiğ köftedir. Sizlere sunduğumuz bu hizmetimizde de diğer hizmetimizde olduğu gibi tüm sağlık kontrollerine ve hijyen kurallarına katı bir şekilde uyarak sizlere sunmaktayız.

Müşteri odaklı çalışan firmamız sizlerin memnuniyeti için sizlere toplu sipariş sunabilmektedir ve sunduğu tüm hizmetleri de alo paket servisimiz ile istediğiniz noktaya kadar getirebilmekteyiz. Firma olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri uygun ve sabit fiyatlı bir şekilde sizlere sunmaktayız. Sizde hizmetlerimizden yararlanmak ve bizi tercih etmek istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR