• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ems Garaj

Adres :

Karavanlı Mahallesi Konuralp Caddesi Öztrürk Apt No : 40 Bolu » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emrah Uygur

E-Posta Adresi :

emsgarage@icloud.com

Whatsapp 1:

0 (552) 293 00 28

Whatsapp 2:

0 (552) 363 28 14

Ems Garaj Firmamız ;bolu merkez pasta cila uygulama merkezi,bolu merkez oto boya koruma merkezi,bolu merkez oto görüntü sistemleri,bolu merkez oto ses sistemleri,bolu merkez direksiyon kaplama fiyatları,bolu merkez oto aksesuar çeşitleri,bolu merkez oto cam filmi uygulama,bolu merkez oto koltuk kılıf kaplama,bolu merkez pasta cila fiyatları,bolu merkez koltuk kılıfı fiyatları, vb alanda hizmet vermekteyiz.

Bolu otomotiv,oto pasta cila,ses sistemleri,sektöründe hizmet sunarak hayatınızın vazgeçilmezi haline gelen otomobillerinizin gerekli bakım ve tamir işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Ulaşımı kolaylaştırma özelliği ile öne çıkan otomobillerin bakımları her ne kadar yapılmış olsa da beklenmedik zamanlarda arıza verebilir, tamir gerektirir. Firmamız beklenmedik zamanlarınızın bir numaralı kurtarıcısı olmak için yoğun çaba sarf ederek hizmet sunmaktadır.

Konforu, ulaşım kolaylığını ve daha pek çok avantajı bir arada sunan araçlarınızın bütün tamir işlemlerini gerçekleştirerek memnuniyetinizi kazanıyoruz. Firmamız için müşteri memnuniyeti her şeyden daha önemli ve değerlidir. oto görüntü,oto ses sistemleri seçeneği oldukça fazladır fakat güvenilir bir firma bulmak oldukça zordur. Firmamız kalitesi, başarısı ve kusursuzluğu ile güvenilir olmayı vaat ediyor. Müşterilerimiz ile aramızda oluşturduğumuz güven sayesinde mevcut konumumuza kadar geldik, sizler de firmamıza güvenerek hizmet talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel işletmeler arasında yer alan firmamızda kaliteli hizmetten taviz verilmemekte, bütün hizmetler dünya standartlarında ki kalite seviyesine uygun gerçekleştirilmektedir.

Firmamızda sunulan hizmetler uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Ekibimizin donanımı ve bilgi birikimi başarımızın en büyük kanıtıdır. Sektör içi yenilikleri de yakından takip ederek işinde uygulayan firmamızın başarısı dört bir yandan duyulmaktadır. Teknoloji ile hizmet sunduğumuz için son derece hızlı neticeler elde ederek en zor işleri bile kısa sürede sonlandırıyoruz. Sizler de alanında uzman bir firmadan hizmet almak istemez misiniz?

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR