• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Ems Garaj

firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Emrah Uygur

reklam logosu
  • firma instagram

Firmamız; Bolu otomotiv sektöründe araçlarınızın ihtiyacı iç ve dış aksamı ile ilgili olan her türlü aksesuar ve araçlarınıza bakım hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur. Kurulduğumuz günden beri vermiş olduğumuz A kalite hizmet ve profesyonel işçiliğimiz ile adımızdan sıklıkla söz ettirdik. Firma olarak temel prensibimiz koşulsuz müşteri memnuniyeti olmuştur. Bu prensip doğrultusunda planlı ve programlı bir hizmet sunarak her zaman müşterilerimizin teveccühünü kazandık. Bununla birlikte firmamız müşterilerimize verdiği güven ve sadakat odaklı anlayışı ile sektördeki güvensizliğe dayalı dolandırılma korkusunu kaliteli hizmet anlayışı ile aşmıştır.

Firma olarak verdiğimiz hizmetlerde müşterilerimizin talep ve beklentilerini göz önünde bulundurarak araçlarınızın ihtiyacı olan aksesuar satışlarını da yapmaktayız. Firmamız oto görüntü sistemleri, oto müzik sistemleri, cam filim uygulamaları, oto kılıfı ve direksiyonu kaplama gibi oldukça geniş bir ürün ve hizmet yelpazesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Her marka ve her model aracınızı için aldığınız ürünü en uygun fiyat, en uygun ödeme koşulları ve kullanım garantisi ile sunmaktayız. Genç, dinamik ve alanında uzman teknik elemanlarımız satış sonrası verdikleri destek ile de siz değerli müşterilerimizin her zaman yanındadır.

Firmamızın başlıca hedefi sektördeki faaliyet alanımızda gün be gün büyüyerek sektörde lider olmaktır. Böylelikle firma olarak en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlar ile sunarak sektördeki rekabet ortamını arttırmayı ve müşteri portföyümüzü genişletmeyi amaçlıyoruz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR