• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Er-by Yemek Salonu

Adres :

Ayaspaşa Mah. Gürselpaşa Cad. No: 13 Tekirdağ » Saray

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erdinç Coşkun

E-Posta Adresi :

ergin-coskun@seratekstil.com.tr

Whatsapp 1:

0 (533) 434 03 41

Özellikle yemekçilik sektöründeki hizmetleri ile öne çıkmakta olan Er-by Yemek Salonu işletmemiz, alanında lider ve öncü çalışmaları ile sektöründe ses getirmeyi başarmıştır. Birçok farklı çeşitlerde hizmet seçeneklerini de bünyesinde barındıran markamız, müşteri memnuniyeti odaklı üstün hizmetlerinden kesinlikle ödün vermemektedir. Çeşit çeşit ve leziz yemekleri ile sektöründe ön planda olan Er-by Yemek Salonu firmamız, alanında deneyim sahibi personel ile çalışmayı kendisine ilke haline getirmiş durumdadır. Tekirdağ Saray restoran şubesi ile hizmette sınır tanımayan markamız, pek değerli müşterilerinin duygu ve düşüncelerine de çok önem vermektedir.

Alanında lider ve öncü hizmet kalitesi ile lokanta sektöründe yükselen marka değeri ile dikkatleri üzerine çeken Er-by Yemek Salonu işletmemiz, oldukça leziz yemekleri ile sektöründe tanınan firma olmayı başarmış durumdadır. Oldukça geniş bir çorba, döner ve kebap çeşitlerini de hizmet yelpazesi içerisinde barındıran markamız, alanında üst düzey kalite ve uygun fiyatlar ile çalışmaya devam etmektedir. Özel Edirne tava ciğeri ile ciğer severlerin de lezzet radarında olmayı başaran firmamız, özel günler için toplu yemek siparişi almaktadır.

Bütün bunların yanı sıra pek değerli müşterilerinin yapıcı yorum ve düşüncelerine de çok önem veren Er-by Yemek Salonu firmamız, kendisini geliştirmek adına sürekli somut adımlar atmakta ve bu şekilde marka adını çok daha yüksek yerlere çıkarmayı amaçlamaktadır. Tekirdağ ilimizin Saray ilçesi içinde bulunan şubemizde bizlere ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR