• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erdem Lahmacun Etli Ekmek

Adres :

Külhan Mah. Yeni Minare Cad. No: 23 Karaman Karaman » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Dirican

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (537) 831 77 14

Whatsapp 2:

0 (531) 727 36 93

Whatsapp 3:

0 (537) 831 77 14

Canım malzemesi bol, kenarları çıtır çıtır, içi yumuşacık, taze salatalarla dürülmüş, ısırdığımda kenarlarından lezzet suları akan bir lahmacun çekti diyorsanız geleceğiniz tek bir adres var. Karaman restorancılık alanında uğrak yerlerinizden biri olmaya aday restoranımız günlük olarak hazırlayıp sunduğu etli ekmekleri, yemelere doyamayacağınız lahmacunları ile iddialı bir isimdir. Bunların beraberinde sunduğumuz çeşit çeşit yöresel mezelerimiz kalbinizde taht kurmaya aday lezzetlerdir. Tariflerini almak için şeflerimizle görüşme talep edeceğinizi iddia ediyoruz. Üstelik taze yeşilliklerden oluşmuş özel soslu salatalarımız ile lezzeti iki katına çıkartıyoruz.

Müşterilerimizin göz bebeği olan lahmacunlarımızın hazırlık aşamasında ilk olarak hamurlar usta şeflerimiz tarafından incecik açılmaktadır. Özenle hazırlanan iç harcında doğal ortamında yetişmiş, genç ve sağlıklı hayvanların en leziz kısımları kullanılır. Harç, dalından tazecikken kopartılarak kendi fırınlarımızda kuruttuğumuz baharatlarla harmanlanır. Usta şefler tarafından klasikleşmiş şekli verilen lahmacunlarımız odun ateşiyle ısıttığımız ocaklarımızda pişirildikten sonra sıcacık servis edilmektedir.

Karaman merkezde bulunan restoran binamızın iç dekorasyonu klasik Türk mimarisinin çizgileri esas alınarak oluşturulmuştur. Tasarımıyla geniş ve ferah bir alanda yemek yemenize olanak sunulan restoranımızda mimari tarzıyla yarattığı nostaljik havanın içerisinde geçmişe doğru bir yolculuğa çıkmanızı da sağlıyoruz.

Kolayca ulaşabileceğiniz, merkezi bir noktada yer alan restoranımızda en çok müşterilerimizin konforu düşünülmüştür. Siz mekânımızda yemeğinizi yerken çocuklarınız için de eğlenebilecekleri mini bir oyun alanı bulunmaktadır. Burada geçireceğiniz zamanı önemsiyoruz ve bu zamanı mutluluk ve huzur içerisinde geçirebilmeniz için pek çok olanağı hayata geçiriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR