• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Ergüloğulları Metal Ltd.şti.

Adres :

Bayraktepe Mahallesi Berber Sok No: 27 Yalova Merkez Şube : Fatih Mahallesi Tavşanlı Yalova İstanbullife Karşısı Yalova » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bilal Tosun

E-Posta Adresi :

ergulogullari@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 168 33 50

Whatsapp 2:

0 (532) 168 33 53

Whatsapp 3:

0 (532) 168 33 52

Whatsapp 4:

0 (532) 589 77 50

Geri dönüşüm sektöründe vermiş olduğumuz hizmetle hem sizlerin ihtiyaçlarına çözüm üretiyor hem de doğayı koruyoruz. Yıllar önce hizmet vermeye başlayan firmamızı geliştirerek sektörün en gelişmiş çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Ekibimizle birlikte işimizi özenle, dikkatle ve titizlikle yapıyoruz. Önce ekibimizin sağlığını ve güvenliğini koruyor ve sonrasında çevre güvenliğini ön planda tutuyoruz. Çalışmalarımızın boyutuna göre gerekli tüm önlemleri alıyor, plan ve program doğrultusunda hareket ediyoruz. Bu sayede çalışmalarımızda bir aksilik olmasını önlemiş oluyoruz.

Ekibimiz, takım ruhuna sahip bireylerden oluşmaktadır. Her zaman uyum içinde çalışan ekibimiz çalışmalar doğrultusunda farklı adreslerde bulunabiliyor. Tam donanımlı firmamız yeterli ekip sayısına ve ekipmanlara sahibiz. Firmamızla iletişime geçerek vermiş olduğumuz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Firma olarak toptan hurda alım satım işleriyle ilgileniyoruz. Hurdalarınızı satmak istediğiniz zaman bizi tercih edebilirsiniz. Çünkü satmak istediğiniz hurdaları en iyi fiyatlarla firmamıza satmış olursunuz. Biz, doğada bulunan hurdaları toplayarak aynı zamanda doğanın zarar görmesini önlemiş oluyoruz. Doğada bulunduğu süre boyunca toprağa, ağaçlara ve suya zarar veren hurdaları topluyor, geri dönüşüm için gerekli işlemleri yapıyoruz.

İhtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yılların bilgi ve birikimine sahip ekibimiz hem sizler için hem de doğa için en doğru çalışmaları gerçekleştirecektir. Biz, kendimizi geliştirerek bu alanda daha iyi çalışmalar gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Çalışkan, azimli ve dikkatli kişiliğe sahip ekibimizle hizmetinizde olmaya devam edeceğiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR