• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Erol Nakliyat ve Taşımacılık

Adres :

Cihangir Mahallesi Haramidere Ambarlı Yolu Beylikdüzü Beyaş Tır Garajı /istanbul İstanbul » Beylikdüzü

Sektör :

Yetkili Kişi :

Cihan Erol

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

erolnakliyat74@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (545) 964 74 74

Whatsapp 2:

0 (532) 349 55 74

İstanbul nakliyat sektöründe gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızla sizleri büyük bir dertten kurtarıyoruz. Ev ve iş yerlerinizin taşıma işlemlerini üstleniyoruz ve üzerimize düşen görevi eksiksiz bir şekilde tamamlıyoruz. Günümüzde taşınma işlemlerinin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Ev ve iş yeri sahipleri de bu durumda oldukça zorlanıyor ve yıpranıyor. Artık bu telaşa son verme vakti geldi. Profesyonel ekibimizle birlikte ev ve iş yerlerinizin taşınmasını biz üstleniyoruz. Hiçbir sorun yaşamadan vermiş olduğumuz bu hizmetten tüm kalitesiyle yararlanacağınıza emin olabilirsiniz.

Firmamız öncelikle adresinize gelerek eşyalarınızın durumunu incelemektedir. Eşya miktarına ve büyüklüğüne göre araç belirlenmektedir. Aynı zamanda taşıma işlemi için kaç kişinin çalışacağı da belirlenmektedir. Ardından taşıma işleminin gerçekleşeceği gün ve saatte ekibimiz aracıyla birlikte adresinize gelerek eşyalarınızı özenle paketlemektedir. Eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmemesi için özel malzemelerimizle paketleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz ve taşımada oldukça dikkatli davranıyoruz. Adresinizden alınan eşyalar yeni adrese taşınıyor. Ekibimizin hızlı yapıya sahip olmasından dolayı taşınma işlemleriniz kısa sürede gerçekleşmektedir. Böylelikle hem siz hem de firmamız zamandan tasarruf sağlamış olmaktadır.

Taşınma işlemleri sırasında müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak adına kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Hizmet verdiğimiz bu sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi ve çalışmalarımızı geliştiriyoruz. Değerli müşterilerimize güler yüzlü, samimi, dürüst, saygılı ve neşeli kişiliğe sahip ekibimizle birlikte hizmet veriyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR