• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Es Reis Balık Evi

Adres :

Arifiye Mahallesi , Banka Caddesin No: 1/a Odunpazarı/eskişehir Eskişehir » Odunpazarı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Arslan Benzer

E-Posta Adresi :

arslanbenzer26@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 525 75 69

Whatsapp 2:

0 (507) 578 48 82

Eskişehir restaurant sektörünün vazgeçilmez adresi Es Reis Balık Evi, bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da tüm lezzet ve kalitesiyle hizmetinizdedir. Dışarıda balık yemek pek güvenilir olmayabiliyor. Sağlığınız için güvenebileceğiniz restoranları tercih etmelisiniz. Biz, yıllardır bu sektörde sizlere kaliteli balıklarımızla hizmet verdik ve hizmet vermeye devam edeceğiz. Yılların tecrübesini burada sizlere en lezzetli haliyle sunacağız.

Söz konusu balıksa yılların tecrübesine sahip ustalarımız mutfakta sizler için özenle ve dikkatle çalışmaktadır. Ekibimizle birlikte değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak adına önce kalitemizden sonra ise lezzetimizden ödün vermeden çalışmalarımızı gerçekleştiriyoruz. Balığın en lezzetli halini restoranımızda tadacağınıza emin olabilirsiniz. Restoranımız, değerli halkımız tarafından tanınıyor ve güvenle tercih ediliyor. Sizler de restoranımızı tercih ederek bu lezzetlerden tüm kalitesiyle faydalanabilirsiniz. Geniş, ferah ve sakin ortamıyla sizlere sofralarını açan restoranımız arkadaş ortamınız ve aileniz için uygundur. Kapalı salonumuzu tercih edebileceğiniz gibi açık havada da yemeğinizi yiyebilirsiniz. Balık çeşitlerimiz arasından dilediğiniz balığı sipariş edebileceğiniz gibi et ve tavuk ürünlerimizden de tercihinizi yapabilirsiniz.

Değerli müşterilerimize kaliteli lezzetler sunabilmek için mutfakta ve serviste özenle, dikkatle çalışıyoruz. Kullandığımız ürünlerin taze, kaliteli, güvenilir ve lezzetli olmasına özen gösteriyoruz. Kendimizi geliştirmeye devam ederek değerli müşterilerimize yeni lezzetler sunmaya gayret ediyoruz. Güler yüzlü, samimi, saygılı, dürüst, neşeli ve saygılı kişiliğe sahip ekibimizle birlikte sizleri her zaman restoranımıza bekliyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR