• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Es Sönmez Kargo

Adres :

Barış Mahallesi 1824. Sokak No: 4 Kocaeli » Gebze

Sektör :

Yetkili Kişi :

Taha Sönmez

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

essonmezkargo@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (532) 349 87 41

Whatsapp 2:

0 (530) 648 83 26

Kocaeli Gebze’de hizmet veren Es Sönmez Kargo birmilyonnokta.com üyesi işyerlerinden birisidir. Bölgemizin en temel ihtiyaçlarından birisi nakliyedir ve her gün yüzlerce paketin bir noktadan başka bir noktaya taşınması gerekmektedir. İşletmelerin ya da kişilerin iş sürekliliğinin sağlanabilmesi, yaşam kalitesinin arttırılabilmesi, müşteri taleplerinin karşılanabilmesi adına paketlerin taşınması gerekmektedir. Fakat nakliye son derece profesyonel bir deneyim gerektirdiği gibi özel ekipmanlar da gerektirmektedir.

Çoğu kişinin aracı olsa da paket taşımak için uygun olmayabilir. Bu yüzden de nakliye hizmetlerinde bizler özel donanımlı araçlarımızla hizmet veriyoruz. Tamamen bu alanda uzmanlaştığımız ve geleceğe emin adımlarla yürüdüğümüz için en iyisini sunmaya çalışıyoruz. Şehirler arası taşımacılık ya da şehir içi taşımacılık hizmeti sunuyor, adresten adrese kargo hizmetiyle gönderilerinizi dilediğiniz adrese ulaştırıyoruz.

Gebze’nin en iyi kargo şirketi olarak bugüne kadar yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile geldik ve bundan sonra da aynı standartları devam ettirme azim ve kararlılığındayız. Bu yüzden her şeyden önce gönderilerinizin güvenliğini, sağlamlığını dikkate alıyor, hiçbir zarar görmeden teslim alıyor, teslim ediyoruz.

Kargo uygulamalarında en büyük beklentilerden birisi hız oluyor. Müşterilerimiz gönderilerinin en kısa sürede teslim edilmesini istiyorlar. Bizler Kocaeli nakliyat alanında sahadaki profesyonel ekibimiz ve güçlü iş birliğimizle bütün gönderilerimizi en kısa sürede teslime ediyoruz. Bu yüzden en acil kargo hizmeti gereksinimlerini dahi karşılıyor, alo acil kargo ile adresten adrese teslimat yapıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR

Yasaklar nedeni ile kapaılıyız

Covid-19 salgınından kaynaklanan yasaklar nedeni ile kapalıyız. Herkese Sağlıklı Günler Dileriz.
Dilerseniz istek, soru ve önerilerinizi iletişim sayfasından bize iletebilirsiniz.

İyi Günler