• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Esentepe Oğuzlar Restaurant

Adres :

Tulumtaş Mah. Ankara Cad. Küme Evler No: 19 İncek ( Bp Petrol İçi ) Ankara » Gölbaşı

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mustafa Oğuz

E-Posta Adresi :

oguzlarpetrol@outlook.com

Whatsapp 1:

0 (534) 552 06 63

Ailenizle ya da dostlarınızla keyifli zaman geçireceğiniz ve yemeklerinin tadını doyasıya çıkaracağınız bir yer mi arıyorsunuz? Biz Ankara Gölbaşı’da tam da bu isteklerinize yanıt verecek, atmosferi samimi ve lezzetli yemekleriyle gelenin, bir kez daha geldiği işletmemizde çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

Ankara restaurant sektöründe, sıkça tercih edilen ve edilmeye de devam eden işletmemiz bu başarısını, kusursuz hizmet anlayışına borçludur. İşletmemizde çalışan ve sizlere hizmet sunan her çalışanımızla, kusursuz hizmet anlayışı çerçevesinde hizmet veriyoruz. Bu çalışma disiplinini, dürüst ve samimi temeller üzerine inşa ettiğimiz için de, sağlam temeller üzerinde ilerlemeye devam ediyoruz.

İşletmemiz için asla ödün vermeyeceği bir numaralı husus, temizlik ve steril çalışma ortamıdır. Bu yüzden de her çalışanımızla birlikte, hijyen ve temizlik kurallarına uyduğumuz ve asla bu konuda ödün vermediğimizden dolayı içiniz rahat olabilir. Bunun yanı sıra, işletmemizde sunduğumuz her türlü et ürününü güvenilir, temiz ve helal kesim yapan işletmelerden sağlamaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin, işletmemizden aldığınız keyif bizim için çok önemlidir. Hem yemeklerin hem de atmosferin tadını doyasıya yaşamanız için gereken ne varsa, büyük bir titizlik ve itina ile gerçekleştiriyoruz. Sizler de, işini hakkını vererek yapan, temizliği konusunda içinizin rahat edeceği ve lezzetli yemekler sunan bir yerde ziyafet çekmek istiyorsanız, sizleri işletmemizde ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve şeref duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR