• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Eslem Söğüş

Adres :

Şişli Kurtuluş Caddesi No: 41/b İstanbul » Şişli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Erkin Açıkpazu

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (532) 422 61 31

Eslem Söğüş, siz pek değerli kelle söğüş severlerin hizmetinizde olmaya devam ediyor. Üstün lezzetli kelle söğüşü ile İstanbul ili Şişli ilçesi içerisinde hizmetlerine devam eden firmamız, marka bünyesinde bulunan genç ve dinamik mutfak ekibi ile kalitesine kalite katmaya devam etmektedir. Kelle söğüş dürüm sektöründe adından söz ettirmeyi başaran Eslem Söğüş firmamız, mükemmel lezzet ve yüksek kaliteyi harmanlayarak üstün kalite standartları çerçevesinde sizlere en güzel hizmeti vermeye devam etmektedir.

Alanında uzman mutfak ustalarımız ile çeşitli yemeklerini siz lezzet avcılarına sunan işletmemiz, üstün kaliteden anlayan müşterilerimizin gözdesi durumundadır. Porsiyon kelle söğüş, somun ekmek söğüş ve dürüm kelle söğüş gibi pek çok çeşitte hizmetleri bulunan lokantamızda, birçok çeşitte leziz meze ve enfes sos çeşitlerimizle hizmetinizdeyiz. Çok zengin ürün yelpazemiz ve çeşitli hizmet seçeneklerimiz ile sektörümüzde önder ve öncü firma olmanın haklı gurur ve mutluluğunu yaşıyoruz.

Bütün bunların yanı sıra sıcak ve soğuk meşrubat seçeneğini de bünyesinde barındıran Eslem Söğüş markamız, yüksek kaliteden ödün vermeden zengin içerik ve çok cazip fiyatları sizlere ulaştırıyor. Pek çok sosyal medya hesabı üzerinden de sizlere direkt olarak ulaşmakta olan firmamız, sizlerin yapıcı olumlu ve olumsuz yorumlarına göre kendisini güncellemeye devam ediyor. Eslem Söğüş olarak İstanbul Şişli Söğüş Salonu şubemiz ile siz pek kıymetli müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR