• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Et Che Pide Lahmacun Kebap Steak House

Adres :

Adil Mahallesi Polonez Caddesi No: 36/a-1 Sultanbeyli İstanbul İstanbul » Sultanbeyli

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Zeki Tag

E-Posta Adresi :

etchesultanbeyli@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (530) 459 16 01

Whatsapp 2:

0 (530) 459 16 01

Kültürel olarak zengin yemek kültürüne sahip bir toplumda yaşamaktayız. Bu geniş yemek kültürünün oluşmasında coğrafi yapımız ve bulunduğumuz topraklarda farklı uygarlıkların yaşaması ile karma bir yemek kültürü oluşmuştur. Kebap, döner, lahmacun, dürüm gibi lezzetler de bu lezzetler içerisinde rağbet gören, sevilerek tüketilen ürünlerdir. Et Che Pide Lahmacun Kebap Steak House olarak sizlere bu konuda kaliteli, güvenilir bir hizmet vermekteyiz.

Et Che Pide Lahmacun Kebap Steak House İstanbul ilinin Sultanbeyli ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde İstanbul restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi, gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Kurumumuzda sizlere kebap, lahmacun, dürüm, kavurma, serpme kahvaltı, çorba, salata çeşitleri, dürüm çeşitleri, tatlılarımız ve içeceklerimiz ile hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerimizde en kaliteli, sağlıklı, taze ve güvenilir etler kullanmaktayız. Bu etlerimizi güvenilir bir üreticiden temin ederek sağlığını korumaktayız. Alanında uzman, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sizlere yardımcı olmaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizlerin de kebap, döner, lahmacun gibi yiyecekler tüketmek istiyorsanız ve güvenilir, kaliteli hizmet veren bir kurum arıyorsanız doğru adrestesiniz. Et Che Pide Lahmacun Kebap Steak House olarak sizlere hizmet vermekten büyük mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR