• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Etiler Marmaris Datça

Adres :

İskele Mah. Atatürk Cad. No: 57/a Muğla » Datça

Sektör :

Yetkili Kişi :

Samet Özbir

E-Posta Adresi :

etilermarmaris.datca@gmail.com

Fast food sektöründe hizmet veren Etiler Marmaris Datça birmilyonnokta.com üyesidir. Fast food ürünlerinde sizlere sunduğumuz farklı menüler ve pek çok seçenek ile herkesin damak tadına hitap etmekteyiz. Geniş yelpazede sizlere sunduğumuz alternatiflerden dilediğinizi seçerek lezzetlerimizi keşfedebilirsiniz. Usta ellerden çıkan lezzetlerimizle damak tadınıza hitap ediyoruz. Müşterilerimiz müdavimlerimizdir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörümüzde yakaladığımız başarı ile geniş ve daimi müşteri kitlesine ulaştık. Bu gururla hizmetlerimizi daha ileriye taşımak adına emin adımlarla ilerlemeye devam ediyoruz.

Muğla restoran sektöründe lezzetlerimiz ve güler yüzlü hizmetlerimizle adımızdan çokça söz ettirmekteyiz. Ticari kaygıya kapılmadan sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermekteyiz. Deneyimli bir ekiple sizlere ivedilikle lezzetlerimizi sunmaktayız. Sizlere; tost çeşitleri, sandviç çeşitleri, hamburger çeşitleri, kumru, ızgara çeşitleri ve aha pek çok aperatif lezzeti istifadenize sunuyoruz. Tüm bu lezzetlerin yanında doğal meyve sularımızı istifadenize sunuyoruz. Aradığınız lezzeti değil lezzetleri bulabileceğiniz bir adres olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Sizlere en ideal hizmetleri sunmak adına beklentilerinizin ötesine geçme gayretiyle ilk günden beri hizmet vermekteyiz. Bölgemizde önemli bir boşluğu doldurarak geniş bir kitleye hizmetlerimizi ulaştırmaktayız. Tecrübelerimizi hizmetlerimize yansıtarak kalitemizi ortaya koymaktayız. Uzun ömürlü hizmetlerimizle emin adımlarla ilerlemeye devam etmekteyiz. Yenilenen ve gelişen hizmetlerimizle sizlerin talep ve beklentilerine karşılık vermeyi görev bilmiş bir restoran olarak hizmetinizdeyiz. Tüm lezzet ve hizmetlerimiz en uygun fiyatlarla istifadenize sunulmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR