• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Express Pilav

Adres :

Cumhuriyet Mahallesi Esatpaşa Caddesi No: 30/b İstanbul » Üsküdar

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ertuğrul Yıldırım

E-Posta Adresi :

pilavexpress30@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 721 25 58

İşletmemiz; İstanbul restoran sektöründe siz değerli müşterilerimize hizmet vermek amacı ile sektörde kapılarını açmıştır. Sektörde uzun yıllara dayanan tecrübe ve emeğin neticesi olarak kurulan yeni nesil express pilav; düğün, mevlüt, sünnet, bayi yemekleri, davet vb. gibi pek çok etkinliğinizde profesyonel toplu yemek hizmeti vermektedir. Restoranımızda usta şefimizin maharetli ellerinden geleneksel usuller ile hazırlanan ve kültürümüze özgü pilav ve diğer menü seçeneklerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Firma olarak bölgemizin en meşhur yemek ustaları ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Toplu siparişleriniz hijyenik ortamda hazırlanır. Tam kıvamında ve tane tane dökülen pilavımız yanında; beyaz ve kırmız et ızgara çeşitlerimiz, döner, nohutlu ya da sade seçeneklerimiz ve tatlı menümüzden oluşmaktadır. Dilediğiniz menüyü oluşturabilir ve misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Ayrıca pratik ve hijyenik ambalajlarımız, kişiye özel olarak paket yapılarak hazırlanır. Servis araçlarımız ile adresinize kadar teslim edilir.

Hijyen, güven, kaliteli hizmet anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti firmamızın temel çalışma ilkeleridir. Bu ilkelerimiz ekseninde sektöre atıldığımız günden bugüne kadar gerek iş ve çalışma güvenliği şartlarına gerekse gıda güvenliği standartlarına en üst seviyede riayet ederek hem müşterilerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığını önemsemekteyiz.

Firma olarak Türk mutfağının eşsiz ve leziz bir bilinirliğimiz daha da arttırarak daha çok tüketici kitlesine ulaşabilmeyi hedefliyoruz. Bu hedefimiz ekseninde bizi biz yapan çalışma ilkelerimizden asla ödün vermeden daha uzun yıllar hizmet vermekte kararlıyız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR