• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Farfara Güveçte Kuru Fasulye

Adres :

Sümer Mahallesi 18. Sokak No: 22/c Zeytinburnu İstanbul İstanbul » Zeytinburnu

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tekin Kumaş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tekinkumas@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (533) 371 19 00

Whatsapp 2:

0 (533) 371 19 00

İstanbul ev yemeği üzerine kurulmuş olan firmamız, ev yemeği severleri, ev yemeğinin en lezzetli ve başarılı hali ile tanıştırmaktadır. Hünerli aşçılarımız ellerinden çıkan ev yemeklerimizde kullanmış olduğumuz malzemelerin kalitesi, hünerli ellerle birleştiğinde ortaya mükemmel tatlar çıkmıştır. Özellikle de İstanbul’da ev yemeğine hasret yaşıyorsanız bu konuda mükemmel lezzetler tadacağınız mekânı bulmuş bulunuyorsunuz.

Firma olarak toplu yemek organizasyonlarında da başarılı ve tecrübeli olarak rol alıyoruz. Aşçılarımız hazırlamış olduğu yemekler, en kısa süre içerisinde özel araçlarımız ile adresinize teslim edilmektedir. Toplu yemek siparişi, alo paket yemek siparişi vermek için bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.

Menü listemizde başlıca yer alan lezzetler arasında, çorba, kuru fasulye, güveçte kuru fasulye, güveç, zeytinyağlı sarma, pilav, sarma vb. birbirinden farklı ev yemekleri bulunmaktadır. Özellikle de toplu yemek yenen organizasyonlarınız da sizlerin elindeki iş yükünü azaltmak için yardımınıza yetişiyoruz. En uygun fiyata ev yemeği yapan firmalardan biri olarak, özel günleriniz en ideal desteği sizlere sunuyoruz.

İstanbul içerisinde ev yemeği yapanlar arasında, lezzeti ile bilinen firmalardan biri olduk. Bu işte hem kullandığımız taze ve kaliteli malzemelerin hem de işimizde göstermiş olduğumuz titizliğin büyük payı vardır. Sizlerde hem yerimize gelerek bizlerden yemek siparişi verebilir hem de alo sipariş yöntemini kullanarak en ideal siparişleri verebilirsiniz. İletişim bilgilerimiz de yer alan telefon numaramızdan bizlere hemen ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR