• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Faruk Usta

Adres :

Ekrem Çetin Mah. Erdem Sok. No: 1/8 Kilis Merkez Kilis » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Faruk Hayta

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

faruk-19-2000@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 610 79 79

Kilis yeme içme ve eğlence sektöründe uzun yıllardır dededen toruna devam ettirdiğimiz mesleğimizi severek yapıyoruz. Markamızın sürdürebilirliğinin temini, mesleğimizi severek ve profesyonel olarak yapmamıza borçluyuz. Bugün Faruk Usta olarak bir marka haline gelmemizde müşterilerimizin memnuniyeti ve bizleri tercih etmelerindeki devamlılığı son derece önemli olmuştur. Bizi tercih eden müşterilerimizin her zaman gelmeleri ve damak tadına hitap eden en lezzetli nohut dürümü sunmaya gayret göstermekteyiz.

Ekonomik ve doyurucu olması nedeniyle tercih edilen nohut dürümümüzü tadanlar, daha önce Faruk Usta’ya uğramadıklarına pişman olmaktadır. Acılı ve sade şekilde isteğe göre hazırlanan taze lavaş arasında sunulan bu eşsiz lezzete bayılacaksınız. Kavurma ve ciğer dürümümüzle de oldukça iddialıyız. Ustamız tarafından, kendi ustasından öğrendiği şekliyle silsile yoluyla günümüze taşınan bu lezzetler, el emeği ile en kaliteli ve taze malzemelerle hazırlanmaktadır.

İşletmemizde temizlik ve hijyen kurallarına çok dikkat edilmektedir. Gerek yemeklerimizin hazırlanması gerekse servis edilmesi aşamasında bunu kendi gözlerinizle de görebilirsiniz. Tercih edilen bir marka olabilmek için elbette sadece lezzetli yemekler sunmak yeterli değildir. Güler yüzlü ve kaliteli bir hizmetle müşteri memnuniyetini sağlayabilmekte oldukça önemlidir. Bizler ustalarımızdan aldığımız terbiye ve tecrübelerimiz ile müşterilerimize olan saygımızı göstermek için her zaman çok çalışıyoruz. Ciğer, kavurma ve nohudun lavaşla bütünleştiği lezzetlerimizi tatmak ve güler yüzlü bir hizmetle uygun fiyatlara doymak için herkesi Faruk Usta’ya bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR