• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fazlı Aras Erkek Kuaförü

Adres :

Eryaman Şeker Mah.1427 Sok. Nurdağ Apt. A5 Ankara » Etimesgut

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fazlı Aras

E-Posta Adresi :

[email protected]

Alanında uzman kadrosu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan çalışma şekli ile ön plana çıkan firmamız Fazlı Aras Erkek Kuaförü birmilyonnokta.com bünyesinde yer alan başarılı isimlerden biridir. İhtiyacınıza ve tarzınıza uygun şekilde hizmet vererek sizleri memnun etmeye devam ediyoruz.

Ankara güzellik merkezi alanında çalışmalarını sürdüren firmamız sizler için saç kesimi, çocuk tıraşı, saç keratin bakımı, erkek cilt bakımı, saç sakal tıraşı ve damat tıraşı gibi daha pek çok hizmeti bir arada sunuyoruz. Uzun yıllar bu alanda çalışarak edinmiş olduğumuz tecrübe ve deneyimler ile her zaman profesyonel bir şekilde hizmet veriyoruz.

Yüzünüze ve tarzınıza uygun saç ve sakal kesimleri yaparak yakışıklılığınızı ortaya çıkarıyoruz. Modayı yakından takip ederek en modern görünümleri sizlere sunuyoruz. Tercihinize ve ihtiyacınıza göre cilt bakımları yapıyoruz. İşlemlerimiz sırasında her zaman en kaliteli malzemeleri tercih ediyoruz.

En özel gününüzde de her zaman olduğu gibi yanınızda oluyoruz. Damat tıraşınızı en güzel şekilde yaparak sizleri belki de hayatınızın en önemli olan gününe hazırlıyoruz. Saç keratin bakımıza sayesinde saçınızın ihtiyacı olan bakımı uyguluyor ve daha sağlıklı, parlak gözükmesini sağlıyoruz.

Hizmetlerimiz ile ilgili daha fazla bilgi almak için telefon numaramızdan bizi her zaman arayabilir ya da e-posta adresimize mail atabilirsiniz. Kısa süre içinde sizlere dönüş sağlayarak yararlanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR