• call img
  • MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • line
  • 444 24 98
firma logo

Karaelmas Yapı Malzemeleri

firma adresi

Adres :

Örnek Mahallesi Fevzi Paşa Caddesi No: 162 / Z / 01 Antalya » Manavgat
firma sektörü

Sektör :

firma yetkilisi

Yetkili Kişi :

Ayhan Karaman
firma email

E-Posta Adresi :

[email protected]
firma wp

Whatsapp 1:

0 (541) 209 48 35
firma wp

Whatsapp 2:

0 (533) 131 96 67
firma wp

Whatsapp 3:

0 (533) 356 56 15

reklam logosu
  • firma instagram

Dilediğiniz çeşitlerde farklı marka ve kalitelerde yapı malzemelerini sizlerle buluşturan Karaelmas Yapı Malzemeleri sayısız kalitelerde firma üyesi olan birmilyonnokta sitesi üyesidir. İhtiyacımız olan malzemelere uygun fiyata ulaşmak isteriz. Farklı yerleri gezerek ihtiyacınız olan malzemeleri arama derdine düşersiniz. Antalya yapı malzemeleri alanında sayısız ürünü tek bir çatı altında toplayarak sizlerle buluşturmaya devam ediyoruz.

Aradığınız markalarda yapı malzemelerimiz mevcuttur. Bütçenize uyan farklı kalitelerde ürünlerimize uygun fiyata sahip olabilirsiniz. Mağazamızda sizleri güler yüzlerimizle karşılayacağız. Aklınıza takılan tüm soru işaretlerine cevap vererek aradığınız ürünü sizlere anında teslim edeceğiz. Dilediğiniz çeşitlerimiz arasında kaybolarak seçim yapmakta zorlanacaksınız. Mağazamızda satılan tüm malzeme veya ürünlerin dayanıklılığın ve uzun süre kullanacağınızın arkasında durarak sizlere hizmet veriyoruz.

Bahçe işlerinde kullanacağınız makastan sulama hortumlarına kadar malzemelerimizle işlerinizi kolaylaştıracaksınız. Boya malzemeleri satışlarımızla bulunduğunuz alanları renklendirerek yeni bir görünüm haline getireceksiniz. Matkap çeşitleri, yalıtım modelleri, alçı çeşitleri gibi inşaat alanında kullanılacak tüm araç gereç malzemelerimizin satışı mevcuttur. Vitrifiye malzemeleri, armatür çeşitleri, lavabo taşları, el aletleri vb. gibi yapı ve hırdavat malzemeleri farklı marka ve kalitelerde sizleri bekliyor. Aradığınız çeşitleri tek bir adreste birleştirerek sizlere sorunsuzca teslim ediyoruz.

Boya satışlarımıza online olarak da ulaşabilirsiniz. Siparişlerinize güvenli ödeme kolaylığı sağlayarak hızlı teslimatlarımızla sizlere en kısa sürede teslim edilecektir. Bizlere uğramadan karar vermeyiniz. İhtiyaçlarınıza çözüm getirmek için çalışmaya devam edeceğiz.

firma etiketleri Firma Etiketleri
BENZER FİRMALAR