• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fiko Abi

Adres :

Cumhuriyet Mah. Bağdat Cad. No: 6 Dilovası / Kocaeli Kocaeli » Dilovası

Sektör :

Yetkili Kişi :

Fikret Topçu

E-Posta Adresi :

fikrettopcu28@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 515 46 56

Whatsapp 2:

0 (551) 023 01 71

Kocaeli fast food sektörünün en başarılı firması hizmetlerine devam ediyor. Firmamız kültürümüzün büyük bir değeri olan çiğ köfteyi son derece kaliteli şekilde üretiyor. Kaliteden ödün vermeden üretim sağlamak bizim için oldukça önemlidir çünkü kalitemiz başarımızın en büyük kanıtı niteliğindedir. Kaliteli hizmetlerimiz ile bulunduğumuz noktaya kadar geldik ve bundan sonrası için de kalitemiz ilerde edeceğiz. Adımızı üstün kalitemiz ve başarımız ile duyuruyor olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Firmamız müşteri isteklerine de önem vermektedir. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda çiğ köfte üretimi yapmaktayız. Dilerseniz acılı, dilerseniz acısız çiğ köfte hazırlıyoruz. Çiğ köftelerimizde et bulunmamaktadır, sebebi ise çiğ etin insan sağlığına zarar vermesidir. Bizim için müşterilerimizin sağlığı pek çok şeyden daha önemlidir.

Çiğ köftelerimizde kullandığımız baharatların tamamı organiktir ve baharatlarını içerisinde kesinlikle katkı maddesi yer almamaktadır. Baharatlarımız dışında kullandığımız diğer malzemelerimizi de özenle seçiyoruz. Malzemelerimizi günlük olarak temin edilmektedir. Kaliteli malzeme kullandığımız için çiğ köftelerimiz daha başarılı ve lezzetli hale geliyor. Profesyonel ekibimiz sayesinde sektörün lideri olmaya doğru ilerliyoruz. Hazırladığımız çiğ köftelerin yanında çeşitli mezeler de sunuyoruz. Ayrıca firmamızda soğuk ve sıcak içecekler de mevcuttur.

Toplu çiğ köfte siparişlerinizde fiyat farkı bulunmamaktadır fakat dönem dönem indirimler gerçekleştiriyoruz. Firmamızın gerçekleştirdiği indirimlerden faydalanmak için internet sitemizi takip edebilirsiniz. Lezzetin ve üstün kalitenin adresi her zaman için sizleri bekliyor olacak.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR