• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Fırın Expres Cafe & Restaurant

Adres :

Ragıp Üner Mah. Zübeyde Hanım Cad. Hastane Yolu Üzeri Fırın Expres Yeşilvadi Şubesi Nevşehir » Merkez

Sektör :

Yetkili Kişi :

Emine Çetinkol

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

ilhancet06@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 243 83 51

Sizler de pek çok lezzeti bir arada bulacağınız kaliteli bir işletme mi arıyorsunuz? Biz Fırın Expres Cafe & Restaurant ailesi olarak, sizlere her zaman taze, kaliteli ve lezzetli ürünler sunuyoruz. Nevşehir restoran sektöründe, adından sıkça söz ettiren bir restoran olmamızı bu ilkelere borçluyuz. Bu ilkeler ışığında ilerleyerek, sektördeki diğer işletmelere örnek olmayı hedefliyoruz.

İşletmemizde pek çok farklı türden lezzeti bir arada bulmanız mümkün. İster akşam yemeği için, ister kahve molası için rahatlıkla işletmemizi tercih edebilirsiniz. Zengin menümüzde kendi damak zevkinize uygun pek çok ürünü bulabilirsiniz. Kahvelerden tatlı çeşitlerine, hamburgerden pizzaya kadar aradığınız her lezzeti sizin için en kaliteli ve lezzetli halinde üretiyoruz.

Çalışma alanlarımızda her zaman hijyen ve temizlik kurallarını uyguluyoruz. Üretimini yaptığımız ve sizlere sunduğumuz her ürünü uygun koşullarda üretiyoruz. Aynı zamanda bu ürünlerde kullandığımız hammaddeleri güvenilir ve taze ürünler satan firmalardan temin ediyoruz. İşletmemiz için kaliteli ve temiz üretim yapmak her zaman için birinci sırada yer almaktadır.

Sizlerin memnuniyetini sağlamak işletmemiz için son derece önemlidir. Her ürünümüzden aynı memnuniyeti duymanız için üretim aşamasında her ürünü büyük bir itina ile hazırlıyoruz. Bu sayede sizleri her seferinde kaliteli ve lezzetli ürünle buluşturmayı amaçlıyoruz. Sizler de aklınıza gelebilecek her lezzeti bulabileceğiniz güvenilir bir restoran arıyorsanız, sizleri ağırlamaktan büyük bir mutluluk ve memnuniyet duyacağız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR