• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Flora Cafe Bistro

Adres :

Büyükkum Mah. Kömürlük Cad. Antalya » Kale(Demre)

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ramazan Dırman - Şerife Perçin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (538) 376 90 90

Whatsapp 2:

0 (531) 253 42 92

Flora Cafe Bistro çalışanları olarak sizleri mekânımıza davet ediyoruz ve bu hizmetten faydalanmanızı birmilyonnokta.com üyesi olarak sabırsızlıkla beklediğimizi ise özellikle belirtmek istiyoruz. Birçok cafe içerisinde iyi hizmet veren bir işletme bulmanın zorluğundan haberdarız ve bu zorluğu sizlerle aşmak adına devreye girmek isteyerek huzurlarınıza çıkmak istedik. Sunduğumuz içeceklerden, yiyeceklere kadar her şeyin taze ve temiz bir şekilde hizmete girdiğini sizler de hemen anlayacaksınız ve her seferinde arkadaşlarınızla beraber uğrak bir mekân haline getirmeye başlayacaksınız.

Antalya restaurant sektöründe anlık değil devamlı olarak iyi hizmet almanın önemini biliyoruz. Bazı işletmelerde göz boyayıcı işler yaparak halkı kandırma eğilimi olduğu görülüyor ve biz bu tabuları kırarak daha samimi bir şekilde yaklaşmayı büyük bir ilke edindik. Biz yiyecek ve içecek satışını yapıyor ve gıda anlamında neredeyse her istediğiniz hizmeti sunmak adına gerekli yolların izciliğini yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz.

Ne olursa olsun sosyal bir şekilde yaşamanın gereklerinden birisi de sıcak bir ortamın samimiyetidir ve orada yapılan buluşmalar, toplaşmalardır. Bunu direkt olarak hissetmeniz ve görmeniz adına ekip arkadaşlarımızla üstün hizmetler sunarak ilerlemek için büyük efor sarf ediyor ve bunu her geçen gün arttırmak uğruna birçok fedakârlık yapıyoruz. En kaliteli hizmet her zaman bizleri yanınızda hissettiğiniz içten gelen hizmettir ve bunun her zaman yapılabilmesi özelliğidir. En kısa zamanda bize ulaşmanız dileğiyle.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR