• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Forever Cafe & Restaurant

Adres :

Çamlık Mah. İkbal Cad. Hacı Ömer Efendi Apt. No: 100/a İstanbul » Ümraniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Türker Ulaş

E-Posta Adresi :

turkerulasbjk1903@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (536) 853 30 71

Whatsapp 2:

0 (539) 545 85 01

İstanbul Ümraniye’de hizmet vermekte olan tadına doyamayacağınız lezzetlere ev sahipliği yapan firmamız Forever Cafe & Restaurant birmilyonnokta.com un üyesidir. İstanbul restaurant firmaları arasında her yönüyle zengin içerikler sunan firmamız çok beğenilip tercih edilmektedir. Firmamızda sizler için; kahvaltı çeşitleri, gözleme, kahve çeşitleri, et yemekleri, hamburger çeşitleri, mantı, tatlı çeşitleri, tostlar ve krepler yapılmaktadır. Firmamızda hem sevdiklerinizle kısa bir kahve molası verebilir, hem de güzel yemekler yiyip tatlılarımızla taçlandırabilirsiniz.

Firmamızda temizliğe çok özen gösterilmektedir. Restaurantımız sık sık temizlenmekte ve dezenfekte edilmektedir. Mutfak çalışanlarımız özel kıyafetleriyle yemeklerini yaparlar. Aşçılarımız senelerdir sektörde hizmet veren, işlerinde uzman, dinamik kişilerdir. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firmamızda müşterilerimizin restaurantımızdan mutlu ayrılması için çok çaba göstermekteyiz. Gerek yemeklerimiz, gerek servis yapan ekip arkadaşlarımız büyük bir titizlikle çalışmaktadır. Sunduğumuz tüm tatların yapımında kullanılan ürünler kaliteden şaşmadan temin edilirler. Etler ve yeşillikler günlük taze olarak temin edilir.

Firmamız uzun zamandır sektörde yer alan ve başarılı işlere imza atan bir firma olmuştur. Müşterilerimiz için en iyi hizmeti nasıl sunarız sorusuna yanıt alabilmek çabasındayız. Sektörde lider vasıflı olan firmamız bu konumu korumak ve daha da iyiye götürmek için emek harcamaktadır. Yoğun istek üzerine paket servis hizmetimiz de göreve başlamıştır. whatsapp hattımızdan arayarak sipariş verebilirsiniz; siparişleriniz paketleriniz bozulmadan, yemekleriniz soğumadan en kısa zamanda teslim edilecektir.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR