• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Frigya Pide Kebap Izgara & Kasap Restaurant ( Gazlıgöl Yemek Nerede Yenir )

Adres :

Kunduzlu Mahallesi Eskişehir Yolu Üzeri Kayıhan Beldesi Afyonkarahisar » İhsaniye

Sektör :

Yetkili Kişi :

Furkan Nalbant - Eşref Aydoğan - Ramazan Kaçmaz

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

tufan06543@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (552) 822 77 05

Whatsapp 2:

0 (532) 655 31 02

Frigya Pide Kebap Izgara & Kasap Restaurant ailesi olarak verdiğimiz hizmeti birmilyonnokta.com ile tanıtıyoruz. Afyonkarahisar restaurant sektöründe farklı birçok restoran hizmet veriyor. Bizler bu restoranlar arasında bilgi ve birikimlerimizle, el lezzetine sahip ustalarımızla ön plana çıkıyoruz. Değerli müşterilerimizi restoranımızda memnuniyetle karşılıyoruz.

Restoranımızda müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Değerli müşterilerimizin memnuniyetini korumak ve sarsmamak adına özenle ve dikkatle çalışıyoruz. Güler yüzlü, samimi, saygılı, takım ruhuna sahip ekibimizle hizmet veriyoruz. Farklı birçok lezzeti bir arada hazırlıyor ve müşterilerimize servis ediyoruz. İhsaniye üzerinde bulunan restoranımızda farklı lezzetler özenle hazırlanıyor. Hazırlanan bu lezzetler sunum olarak da beğeni topluyor. Ekibimiz, müşterilerimize lezzetli yemek çeşitlerini sunarken görselliğe de önem veriyor. Restoranımızda taze, sağlığa uygun, kaliteli, lezzetli ve doğal ürünler kullanmaya özen gösteriyoruz.

Restoranımızda hizmet verirken müşterilerimizin yerine kendimizi koyuyoruz. Müşterilerimizin nasıl bir hizmet almak istediğini biliyor, nasıl bir hizmet almak istemediğini anlıyoruz. Bu sayede değerli müşterilerimizi en iyi şekilde karşılıyor ve %100’e yakın müşteri memnuniyeti sağlıyoruz. Müşterilerimizin temizliğe ne kadar önem verdiğini biliyoruz. Bizler de restoranımızda temizliği, düzeni ve planı ön planda tutuyoruz. Hem mutfakta hem de serviste titizlikle hareket ediyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde gerçekleşen yenilikleri yakından takip ediyoruz. Bu yenilikler doğrultusunda kendimizi geliştirerek müşterilerimizi karşılıyoruz. Kırmızı et ve beyaz et çeşitlerimizi özenle hazırlıyor, servis ediyoruz. Dilerseniz adresinize yemek siparişi verebiliyorsunuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR