• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gardaş Çağ Kebap Restaurant

Adres :

Işıklar Caddesi 37/ F Küçükbakkalköy Atasehir İstanbul İstanbul » Ataşehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hüseyin Aydın - Murat Koç

E-Posta Adresi :

gardasckmeryem@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 204 66 25

Whatsapp 2:

0 (553) 204 66 25

Gardaş Çağ Kebap Restaurantı olarak ataşehir cağ kebapçısı,ataşehir cağ kebap salonu,ataşehir cağ kebabı nerede yenir, ataşehir cağ kebap yenecek restaurantlar,ataşehir cağ kebabı restaurantları,ataşehir en iyi çağ kebap ustası,ataşehir meşhur cağ kebapçısı,ataşehir nezih cağ kebap salonu,ataşehir Cağ kebabı yiyebileceğiniz yerler ,ataşehir yöresel cağ kebapçısı,ataşehir erzurum cağ kebabıvb alanda hizmet vermekteyiz.

Fiyatlarımızın ürünlerimizin kalitesine kıyasla uygun olması ve müşteri ihtiyaçlarının zamanında analiz edilebilmesi, ürünlerimize yoğun talep gösterilmesinin arkasında yatan en önemli sebepler arasında yer almaktadır. Misyonumuz müşterilerimizin taleplerini kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerle karşılamaktır. Bunu sağlamak üzere teknolojinin en modern halini üretim sürecimizde değerlendirmekteyiz.

Ürünlerde yenilik yapmanın mevcudiyeti devam ettirmek için kaçınılmaz olduğuGardaş Çağ Kebap Restaurantı sektöründe firmamız, uzun yıllardır devam eden başarısını müşteriye verdiği önem ve ihtiyaç analizini gerçekçi bir şekilde üretim stratejilerine yansıtabilmesine borçludur. Bu noktada, müşterilerimizden üretim süreci, ürün çeşitliliği, ürün içeriği ya da faaliyet alanımızla ilgili olarak gelen eleştiri ve değerlendirmeler büyük bir dikkatle ele alınmaktadır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR