• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gastro Galeria

Adres :

Limonluk Mah. 13. Cadde Arma Plaza B-blok Sit No: 9 B Yenişehir / Mersin Mersin » Yenişehir

Sektör :

Yetkili Kişi :

Uğur Acar

E-Posta Adresi :

gastrogaleria@yandex.com

Whatsapp 1:

0 (545) 213 12 58

Whatsapp 2:

0 (545) 213 12 58

Yemek yemek sadece temel bir ihtiyacın karşılanması değildir. Güzel bir yemek yemek mutlulukla yapılan ve bu mutluluğun paylaşılması ile artan anılarda demektir. Aileniz, sevdikleriniz ve dostlarınızla bir masa etrafında neşe, gülen yüzler eşliğinde yenecek yemeklere paha biçilemez. Sağlıklı, temiz, güvenilir ve lezzetli yemekler yemek herkesin hakkıdır ve herkese ulaşmalıdır. Bu nedenle biz, siz dostlarımızı buluşturduğumuz masalarda sizlere, tüm bu öğelerin bir araya geldiği yemekler sunuyoruz.

Mersin restoran sektöründe yiyebileceğiniz lezzetli yemekler için başvuracağınız, yeni nesil tatları deneyeceğiniz yegâne adres Gastro Galeria’ dır. Ülkemize özgü meşhur kebapların, tepsi yemekleri ve pide çeşitlerinin, lezzetli et ve ciğer şişlerin damak tadınıza uygun şekilde yapıldığı ailenizle güzel yemeklerde sizi buluşturan restoranımız lezzetin 1 numarası olmaya devem edecektir.

Lezzetli yemeğin yanında sağlıklı ve temiz gıda tüketmek de çok önemlidir. Bu nedenle tükettiğimiz ürünlerin temizliğinin ve sağlığa uygun biçimde üretim yerlerinden elde edilmesi ve pişirilmesi çok önemlidir. Gıdaların besin değerini kaybetmeden uygun biçimlerde pişirilmesi, lezzetten taviz vermeden yapılmalıdır. Bu nedenle meşhur kebapların yapımı için usta eller iş başındadır. Ülkemize özgü geleneksel lezzetleri ekonomik fiyatlarla yiyebileceğiniz firmamız, temizliğin de garantörüdür.

Siz de iyi bir yemek yemek, farklı lezzetler tatmak, yemek masası etrafında hoş sohbetlerin eşlik ettiği anılar için Gastro Galeria’yı seçin. Size en yakın adres olmaktan mutluluk duyarız.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR