• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gaziantep Taş Fırın Lahmacun Pide & Kebap Salonu

Adres :

Esentepe Mah. Anayurt Cad. Zigana Sok. No: 6/a İstanbul » Kartal

Sektör :

Yetkili Kişi :

Songül Cankesen & Fikri Cankesen

E-Posta Adresi :

.

Whatsapp 1:

0 (539) 790 02 93

Beslenme tercihleriniz gün içerisindeki temponuzu, genel sağlık durumunuzu yakından etkileyebilecek bir etmendir. Yeterli ve düzenli beslenmek sağlıklı bir yaşamın temel unsurlarındandır. Günümüz koşullarının olağan temposunda beslenmeye gereken zaman ayrılamasa da tercih edilen yiyeceklerin kaliteli ve doyurucu olması ile bu durum telafi edilebilir.

İstanbul restaurant alanında hizmet veren firmamız en kaliteli yiyecekleri sizler ile buluşturmaktadır. Hızlı tüketebileceğiniz, tüketirken öğünün keyfine varacağınız yiyeceklerimiz damağınızda enfes lezzetler bırakır. Ortaya koyduğumuz geniş pide çeşitlerimiz ile tüm damak tatlarına hitap eder, tüm müşterilerimizi üst düzeyde memnun etmek için çalışırız. Eşsiz lezzeti ile damaklarda yer edinmiş lahmacunlarımız ile gözlerinize görsel şölen, damağınıza ise lezzet şöleni yaşatırız. Doyurucu, leziz sağlıklı yiyeceklerin ardından öğününüzü güzel bir tatlı ile taçlandırmak isterseniz çıtır çıtır künefelerimizi, enfes fırında sütlaçlarımızı tercih edebilirsiniz.

Memnuniyetiniz sayesinde kazandığımız marka değerimiz bizi sürekli daha çok ilerlemek, her geçen gün en iyi ürünleri sizler ile buluşturabilmek için teşvik etmektedir. Sağlığınızı ve memnuniyetinizi her daim ön planda tuttuğumuz için ortaya koyduğumuz yiyeceklerin hazırlık aşamalarından pazarlama aşamalarına kadar hijyen ve sanitasyon kurallarına titizlik ile uyulur. Mekanımız aileniz, yakınlarınız ile gelmek için uygun bir alandır. Nezih bir mekanda, leziz yiyecekleri tüketmek, doyurucu öğünler geçirmek, üst düzey nitelikte hizmet görmek ve damak tadınızda yer edecek tatlılar ile öğünlerinizi taçlandırmak isterseniz firmamızı tercih edebilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR