• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gebizli Akçalar Etli Pide

Adres :

Güzeloba Mahallesi 2155. Sokak Kanyon 2155 Evleri No : 6/ A Lara Antalya » Muratpaşa

Sektör :

Yetkili Kişi :

Tunahan Karabulut

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (507) 317 18 20

Antalya restaurant alanında uzun seneler boyunca çalışarak edinmiş olduğu tecrübe ve deneyimler ile her zaman kaliteli bir şekilde çalışmalarını sürdüren firmamız Gebizli Akçalar Etli Pide birmilyonnokta.com bünyesinde yer alan başarılı isimlerden biridir.

Sizler için lahmacundan kuşbaşılı pideye, kaşarlı pideden tavuklu pideye kadar pek çok lezzeti bir arada sunuyoruz. Yemeklerimizi her zaman en kaliteli malzemelerden hazırlayarak sizleri çok mutlu ediyoruz.

Yemeklerimizi hazırlarken hijyen kurallarına çok dikkat ediyoruz. Restaurantımızda ve mutfağımızda her türlü temizlik kuralına titiz bir şekilde uyarak hizmetlerimizden gönül rahatlığı ile yararlanmanızı sağlıyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine uygun pek çok çözüm seçenekleri sunuyoruz. Beklentinizi en iyi şekilde karşılamak için elimizden geleni yapıyoruz.

Fiyatlarımız ile de müşterilerimizi çok mutlu ediyoruz. Her ihtiyaca ve her bütçeye uygun bir şekilde hizmet vermeye özen gösteriyoruz. Avantajlı fırsatlar sunarak müşterilerimize ekonomik açıdan elimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyoruz. İsterseniz restaurantımıza gelerek yemeklerimizi yakından görebilir ve hizmetlerimiz ile ilgili daha detaylı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.

Restaurant alanında sunmuş olduğumuz hizmetler ile ilgili daha fazla bilgi almak ya da uygun fiyatlı tekliflerimizden en iyi şekilde faydalanmak için dilediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa süre içerisinde cevap vererek faydalanmak istediğiniz hizmet ile ilgili yardımcı oluyoruz. Aklınıza takılan her türlü soruyu yanıtlayarak aklınızda herhangi bir soru işareti bırakmıyoruz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR