• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gel Bi Tat

Adres :

Arnavutköy Merkez Nişan Sokak. No 17 B Arnavutköy/istanbul İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Harkut

E-Posta Adresi :

urfa63@msn.com

Whatsapp 1:

0 (533) 794 44 71

Whatsapp 2:

0 (533) 794 44 71

Yoğun çalışma şartları sonrasında kendinize zaman ayırmak, dinlenmek, karnınızı doyurmak ve arkadaşlarınız ile sohbetler etmek için kaliteli hizmet veren, hoş mekânlar bulunmaktadır. Ev ortamımızdan uzakta olduğumuzda kendi yemeklerimi pişirememekte ve kaliteli, sağlıklı ve hijyenik üretim yapan restoranlar aramaktayız. Gel Bi Tat ailesi olarak bizler sizlere hizmet vermekteyiz.

Gel Bi Tat İstanbul ilinin Arnavutköy ilçesinde yer alan işletmesinde siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Kurulduğu günden bugüne kadar vermiş olduğu kaliteli hizmetler ve müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları neticesinde İstanbul restaurant sektöründe halkımız tarafından tercih edilen değerli bir kurum haline gelmiştir. Gelinen bu değerli konumun korunması ve geliştirilerek daha da yukarılara çıkarılması için yenilikçi ve gelişmeci yapımız ile sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

İşletmemizde sizlere her tür etli yemekler, balık çeşitleri, ev yemekleri, tatlı çeşitleri, içecek çeşitleri gibi seçeneklerimiz ile taze taze hizmet vermekteyiz. Bu hizmetlerimizi verirken en kaliteli malzemeleri kullanmakta ve temiz, steril ve hijyenik koşullar altında üretim yapmaktayız. Bu üretimimizi alanında uzman, uzun yıllar bu sektörde hizmet vermiş, tecrübeli ve güler yüzlü çalışanlarımız ile sağalmaktayız. Gönül rahatlığı ile işletmemizden hizmet alabilirsiniz.

Eğer sizler de kaliteli, lezzetli ve uygun fiyatlı bir işletme arıyorsanız doğru adrestesiniz. Gel Bi Tat ailesi olarak siz değeli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyar sizleri de işletmemize bekleriz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR