• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gelişim Atlı ve Motorlu Spor Kulübü

Adres :

Piresli Mahallesi Ağaçkakan Sokak No : 47 Artnavutköy İstanbul İstanbul » Arnavutköy

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ömer Köse

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (552) 318 74 18

Whatsapp 2:

0 (552) 318 74 18

İstanbul restaurant piyasasında diğer restaurantlardan çok daha farklı bir anlayışla hizmet eden Gelişim Atlı ve Motorlu Spor Kulübü olarak müşterilerimize motor ve at eşliğinde piknik yapma, kahvaltı yapma ya da kendin pişir kendin ye konseptimizle hizmet ediyoruz.

Arnavutköy’ün en özel yerlerinden birinde hem at biniciliği yapmak hem de at üstünde safari turu yapmak istiyorsanız mekânımızda size bu olanakları sağlıyoruz. Standart kalıplara sığmayan yorucu iş haftasının yorgunluğunu ve stresini atmak için biçilmiş kaftan olan müessesemizde sizleri maceraya davet ediyoruz. Klasik eğlence anlayışının çok dışında olan ve şehre çok yakın ama aktivite olarak şehir gezilerinden çok uzak olan faaliyetlerimizle kendinizi çok rahatlamış ve kaybettiğiniz enerjinizi geri kazanmış olacaksınız.

Kültürümüzün vazgeçilmez sporu olan at biniciliği ile çocuklarınıza da atı sevdirecek ve onlarında bu sporu benimsemesine zemin hazırlamış olursunuz. Ayrıca özel at biniciliği dersleri alıp hobi olarak binicilik yapmaya devam edersiniz. Restaurantımızın bulunduğu yer konum itibariyle şehir yaşamında soyutlanmış olduğu için yeşillik bir alandan çağlayan suların serinliğinde sacda pişirilen gözleme ile köy kahvaltınızı yapabilirsiniz.

Arazi motoru kullanmayı sevenlerin de kesinlikle bu şansı kaçırmaması adına arazi gezisi yaparak adrenalin dolu bir hafta sonu tatili fırsatı sunuyoruz. Eşiniz ve çocuklarınızla birlikte heyecan ve adrenalin dolu biraz da otantik bir gezi, piknik düşlüyorsanız müessesemiz tam size göre!

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR