• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gimes Metal Kalıp

Adres :

Fevzi Çakmak Mah. 10758 Sok. No: 23/ı Konya » Karatay

Sektör :

Yetkili Kişi :

İbrahim Ethem Gümüş

Web Sitesi :

E-Posta Adresi :

gimesmetal@gmail.com

Whatsapp 1:

0 (553) 507 30 67

1989 yılında sektöre adım attığımız zamandan bu yana, doğru noktalara yaptığımız yatırımlar ve bunları takip eden başarılarımız sayesinde itina ile büyümekteyiz. Müşteri memnuniyetimizi arttırmak kapsamında artan ürün çeşitliliğimiz ile sektörde çokça tercih edilen bir markayız. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz firmamız, sizlere birçok alanda parça sağlama konusunda aranan isimdir.

Çalışanlarımızın vazgeçilmez prensipleri, özverili çalışmaları ve yerinde yaptığımız yatırımlarımız ile ulaştığımız konum bizi oldukça memnun etmektedir. Ürün çeşitlerimizi arttırarak hızla büyüyüp, önemli derecede tanındığımız bu sektörde otomotiv, tarım ve diğer alanlarda emeğimiz bulunmaktadır.

Bizler bilmekteyiz ki kaliteli ürün her zaman en çok tercih edilir. Üretimlerimiz olan alüminyum, plastik kalıplar, araç parçaları, ilaçlama ve sulama sistemleri parçalarıyla beraber daha nicesi, her zaman kalite göz önünde bulundurularak yapılmaktadır. İşinde deneyim ve donanım sahibi çalışanlarımız ile gurur duymaktayız. Bu sektöre yön veren öncü firma olmamıza katkısı olan bir diğer konu da malzeme çeşitliliğimizindir. Konya metal kalıp alanında akla gelen ilk isim olmamız tesadüf değil, üstün çalışma gayretlerimiz, çözüm arayışına odaklanmamız, müşteri memnuniyetimiz ve kalitemiz sayesindedir.

Bize güvenen siz müşterilerimiz vasıtasıyla ulaştığımız her yeni kapı, bizim açımızdan yükselmek için yeni basamak niteliğindedir. Sizlere en iyi hizmeti sunup, asla yarı yolda bırakmamamız sayesinde karşılıklı inşa etmiş olduğumuz güven, adeta sırtımızı yasladığımız bir duvar niteliğindedir. Her zaman gelişerek gelmiş olduğumuz bu konumun da bir getirisi olan özgüvenimiz, her zaman tamdır.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR