• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Konya'da Metal Firmaları - Metal firmaları Konya | Birmilyonnokta

Konya'da Metal ile ilgili firmalarının listesi. Konya'da Metal Şirketleri

Konya 'da Metal Firmaları

Aydın Lazer

Metal


Aydın Lazer firması olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de

Başaralı Demir Doğrama

Metal


Metal sektöründe hizmet veren Başaralı Demir Doğrama birmilyonnokta.com üyesidir. Se

Turkuaz Kepenk

Metal


Turkuaz Kepenk birçok firmaya ev sahipliği yaparak alanında lider olmayı hedefleyen birmilyo

İvriz Çelik Çatı

Metal


Firmamız; Konya metal sektöründe faaliyet göstermektedir. Faaliyet alanlarımızda d&u

Gimes Metal Kalıp

Metal


1989 yılında sektöre adım attığımız zamandan bu yana, doğru noktalara yaptığımız yatırımlar ve

Göksu Elektro Galvaniz Kaplama

Metal


Göksu Elektro Galvaniz Kaplama 

Hmb Döküm

Metal


Hmb Döküm 

Yıldız Otomatik Kapı Sistemleri

Metal


Konya Ferforje ve Metal Dekorasyon sektöründe kurulmuş olan firmalardan biri olarak, bu a

Özkeleş Tel

Metal


Özkeleş Tel 

Çağlayan Karasör

Metal


Firmamız Konya’da karoser imalatı alanında uzun yıllardır özveri ile hizmet vermektedir.

Aktes Bileme

Metal


Aktes Bileme olarak Konya-Selçuklu da hizmet vermekte olup mızrak bileme,kesici takım bileme

ARIKAN MAKİNA MODEL SANAYİ

Metal


ARIKAN MAKINA MODEL SANAYİ   FİRMA YETKİLİSİ :KAZIM AĞAÇ İLETİŞİM:05353468597   &n

NURSAN MAKİNE

Metal


Nursan Makine katı yakıtlı kalorifer kazanları?#TÜRKİYE #GENELİ bayilikler veri

GÜLER PASLANMAZ DÖKÜM

Metal


profesyonel ekibimizle tarım makinaları parçaları, iş makinaları parçaları, milli ve

GÜLER PASLANMAZ DÖKÜM

Metal


Güler Döküm 2004 yılında Döküm Sektöründe faliyet Gösteren

ASS METAL KAPLAMA

Metal


ASS Yapı Hazır Beton ve Metal Yapı İnşaat Tic. Ltd. Şti. yurt içi ve yurt dışı endüstri

SEÇKİN DÖKÜM

Metal


    SEÇKİN DÖKÜM OLARAK TÜRKİYE GENELİNDE HİZMET VERMEKTEYİZ.....

ER-SA GALVANİZ KAPLAMA

Metal


  TÜM TÜRKİYE ÇAPINDA HİZMETİMİZ  VARDIR.

TOK KARDEŞLER

Metal


YAKUT REZİSTANS

Metal


YAKUT MOTOR BOBİNAJ VE REZİSTANS ATÖLYESİ      &Uu

Yeniay Döküm

Metal


    Yeniay Döküm   öncül amacımız severek ve büyük bi

Can Kaynak Ve Rulman

Metal


Makina sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize

Başak Helezon Bant Sanayi

Metal


Bant ve Helezon sektörü içerisinde sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha

İvriz Çelik Çatı Konya

Metal


İvriz Çelik Çatı ve Demir Doğrama sektörü içerisinde sürek

Şafak Metal

Metal


HİZMETLERİMİZ;konyada alüminyum doğrama sistemleri,konya selçukluda cam balkon uygulamaları,konyada

Öz Çoşar Nikelaj Kaplama

Metal


Öz Coşar Nikelaj Olarak herzaman en kaliteli hizmeti en uygun fiyata siz değerli müşterilerimiz

Haskimlik Makina

Metal


Sac İşleme Makinaları,Tank Kenar Sıvama Makinası, Özel Makinalar Üretimi İle Müşteriye Hitap Eden&nb

Çimen Cam Metal

Metal


KONYADA ALÜMİNYUM DOĞRAMA SİSTEMLERİ ÜZERİNE HİZMET VERMEKTEYİZ.KATLANIR CAM BALKON,SÜRGÜLÜ CAM BALK

Aykon Metal Silindir Büküm San.tic

Metal


Aykon Metal Silindir Büküm San. ve Tic.   Kon Metal Silindir Bük&uum

Şahin Metal

Metal


Otomatik kepenk sektöründe hızla ilerleyen Şahin Kepenk sizlere en iyi hizmeti verebilmek için Konya


Çeşitli Üretimler İle Hizmet Veren Metal Sanayi Firmaları

Günlük hayatta kullanmakta olduğumuz çeşitli ürünlerin ortaya çıkmasında metal sanayi alanında hizmet veren firmaların katkısı bulunmaktadır. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte hayatımıza yeni ürün ve malzemeler girmekte ve bu ürünler sayesinde yapılacak olan işler daha hızlı yapılabilmektedir. Genel kullanım alanlarının pek çok çeşitte olduğu metal ürünler, sağlam ve dayanıklı olma özellikleri ile sıkça tercih edilmektedir. Metal ürünlerinin üretimi ve işlenmesi için üretilmekte olan pek çok teknolojik cihazlar bulunmaktadır. Pek çok farklı sektörü bünyesinde barındıran metal sanayi, günümüzde en aktif çalışan sistemlerin başında gelmektedir. Özellikle son yıllarda kullanılmakta olan pek çok farklı ürün ve cihazlarda yer alan metal ürünleri, ağır iş makineleri ile ortaya çıkmaktadır. Bu alanda hizmet vermekte olan metal firmaları doğru üretim yapabilmek adına, gelişmiş makine ve cihazları kullanmaktadır. İş ve sosyal hayatta akla gelebilecek olan çoğu ürün ve alanlarda yer alan metal ürünleri, genel olarak sağlam ve dayanıklı olmalarından dolayı güvenlikli ürünler olarak da bilinmektedir. Bahsedilen bu ürünlerden birisi olan otomatik kapı ürünleri, çoğu yapılarda yaygın olarak kullanılır. Özellikle büyük firma ve şirketlerde güvenlik amacı ile kullanılan bu kapılar, aynı zamanda teknoloji çağına ayak uydurarak kullanıldığı alana estetik görüntüde vermektedir. Kurulmuş olan özel sistemler sayesinde otomatik olarak açılıp, kapanabilen kapılar çeşitli alanların yapılarında kullanılmaktadır. Alış veriş merkezi, hastane, kurumsal alanlar, şirketler ve otellerde yaygın olarak kullanılan bu kapı ürünleri bünyesinde metalleri barındırdığından oldukça sağlamdır. Çoğu firma tarafından üretim amaçlı kullanılmak zorunda olan metal makine cihazları, pek çok farklı üretimlerin gerçekleşmesine olanak sunmaktadır. Bir diğer metal malzemeleri kullanılarak üretilen ürünler ise kepenk ürünleridir. Oldukça sağlam ve dayanıklı olma özelliği bulunan bu ürünler, günümüzde pek çok iş yeri ve yapılarda güvenlik amacı ile kullanılmaktadır.

Günümüzde Uygulanmakta Olan Demir Doğrama İşlemleri

Metal maddesi olan demirlerin istenen şekil ve boyutlara gelebilmesi için çalışmalar yapılmaktadır. Isıtılıp dövülerek şekil alabilen demirler, aynı zamanda çeşitli aletler ile kesilebilmektedir. Günlük hayatta pek çok farklı ürünlerin kullanıldığı demir doğrama işlemleri farklı makineler ile gerçekleştirilmektedir. Demir ürünleri oldukça sağlam ve dayanıklı ürünler olduğundan dolayı, verilmek istenen şekil insan kuvvetiyle sağlanamaz. Bu özelliklerin gerçekleştirilebilmesi için her alanda olduğu gibi teknolojiden faydalanılmaktadır. Üretilmiş olan ağır makineli cihazlar kullanılarak, demirler doğranır ve günümüzde kullanılan demir ürünleri farklı özellikler göstermektedir. Dünyada olduğu kadar ülkemizde de giderek fazlalaşmakta olan metal sanayi firmaları tarafından demirlerin doğrama işlemleri yapılabilmektedir. Uygulanmakta olan bu işlemlerin ardından demir ürünleri, pek çok farklı malzeme ve ürünlerde şekil verilerek kullanılabilmektedir. Kapı, masa, sandalye, dolap, çit, merdiven ve kısaca bünyesinde demir olan her ürün doğrama işleminden geçerek işlenir ve ürünlerin özelliğine göre şekil verilir. Metal maddelerden olan demir ürünleri hayatımızın olmazsa olmazı ürünleri arasında yer almakta ve akla gelebilen çoğu alan ve yapılarda yaygın olarak kullanılmaktadır. Firmalar tarafından üretilecek olan ürün ve malzemelerin doğru ve hatasız gerçekleştirilmesi için çeşitli metal makineler kullanılmakta ve bu makineler, dünyamızın giderek gelişmesine yardımcı olmaktadır. Bünyesinde metal maddesi bulunan otomatik kapılarda bahsedilen doğrama işlemlerinden geçmekte ve sonrasında istenen görünüme ulaşmaktadır. Bu ürünler metal maddeleri bünyesinde barındırdığından dolayı oldukça sağlam ve güvenli ürünlerdendir. Bahsedilen bu özellikler ile çoğu yapı alanlarında güvenlik amacı ile de kullanılan otomatik kapı ürünleri, giderek yaygınlaşmaktadır.

Alanında Kaliteli Hizmet Sunan Metal Sanayi Firmaları Listesi

Özellikle son yıllarda çeşitli yenilikler ile üretim sağlamakta olan otomatik kapı firmaları metal maddeleri bünyesinde barındırarak üretimler gerçekleştirmektedir. Metal maddeleri günümüzde pek çok farklı alanlar için kullanılabildiğinden, çeşitli firmalar tarafından işlem görmektedir. Oldukça sağlam ve dayanıklı olarak üretilen otomatik kapı ürünleri, genel olarak güvenlik amacı ile kullanılmaktadır. Akla gelebilecek olan her türlü yapı alanlarında güvenli şekilde kullanılabilen bu ürünler, farklı firmalar tarafından özelliklerine göre çeşitli fiyatlandırmalar ile satışa sunulmaktadır. Metal sanayinde hizmet veren firmalardan olan kepenk firmaları da üretimlerini teknolojik makineler ile gerçekleştirmektedir. Özellikle dükkân ve garaj gibi yapılarda kullanılan kepenk ürünleri, oldukça sağlam ve dayanıklı olmalarından dolayı güvenlik amacı ile üretilmektedir. Demir malzeme çeşitleri bulunan bu ürünler, gelişen teknoloji sayesinde farklı özellikler ile piyasaya sürülmektedir. Ayrıca evlerin camlarında da kullanılabilen kepenkler, güvenliğin sağlanması için oldukça kullanışlıdır. Günlük hayatta pek çok farklı işler için kullanılan demir ürünleri, farklı tasarımlar ile üretilebilmektedir. Demirlerin daha çok alanlarda kullanılabilmesi için doğrama ve dövme işleminin yapılması gerekmektedir. Bu hizmetleri ağır makine olarak adlandırılan aletler ile gerçekleştirmekte olan demir doğrama firmaları demir ürünlerinin istenilen şekillere gelmesini sağlamaktadır. Özellikle yapı alanlarında çit olarak kullanılan ve metal maddeleri barındıran otomatik kapı ürünlerinde sürekli olarak bakım ve kontrollerin yapılması gerekmektedir. Güvenli ve doğru şekilde çalışması için gerekli olan bakımların, alanında uzman firmalar tarafından gerçekleştirilmesi tavsiye edilmektedir. Gerekli deneyim ve tecrübeye sahip olan firmalara, sitemiz üzerinden metal sanayi kategorisine gelerek ulaşabilir ve bu firmaların iletişim adreslerine ulaşabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesine bağlı olarak sürekli yenilikler ile piyasaya çıkan firmalar, metal sanayisinde hizmetler sunmaktadır.
Devamını Göster

BLOG YAZILARI

2022-10-26

Ana Metal Sanayi

Ana metal sanayi dünyanın gelişiminde ve ülkelerin kalkınmasında önemli

2022-10-31

Metal İşleme

Özel parçalar, montajlar ya da büyük ölçekli yapılar

2022-11-03

Ağır Metaller Nelerdir

Daha tam tanımı bulunamayan farklı özellikleri sayesinde içeriklerinin

2022-11-07

Demir İle Çelik Farkı Nedir

Doğada bulunan elementler içerisinde hem miktar hem alan olarak yaygın olarak

2022-11-12

Metal ve Ametal Nedir?

Metal, katyon oluşturma eğilimi yüksek, şekillendirmeye yatkın, kendine

2022-11-16

Civaya Çıplak Elle Dokunmak Kansere Yol Açar Mı?

Lavların tortulaşması sonucunda oluşan kırmızı renkli bir madenden elde edilen civa

2022-11-23

Metal Nasıl Elde Edilir?

Metaller elektrik ve ısıyı iyi bir şekilde iletebilen, kesitleri gümüş gibi

2022-11-28

Demir Periyodik Tabloda Kaçıncı Sırada Yer Alır?

Periyodik tablo kimyasal elementleri sınıflandırmak için oluşturulmuş bir

2022-12-02

Demir Olmayan Metaller Hangileridir?

Günlük ve iş hayatının vazgeçilmezi olan metal, sözlük

2022-12-08

Metallerin Özellikleri Nelerdir?

Yeryüzünün altında bulunan magma tabakası, yüksek ısıya maruz

2022-12-14

Gümüşün Kullanım Alanları Nelerdir?

Gümüş Nerelerde Bulunur? Gümüş, elementlerin periyodik tablosunda

2022-12-22

Metal Dedektörleri Gerçekten Çalışıyor Mu?

Metal dedektörleri birçok amaç için kullanılmakta ve

2023-02-14

Metal Üretiminde Enerji Verimliliği: Yeni Yaklaşımlar ve Teknolojiler

Enerjinin yoğun olarak kullanıldığı sektörlerden birisidir metal döküm