• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Göksupark Dinlenme Tesisleri

Adres :

Mustafa Kemal Paşa Mahallesi Orhan Gazi Caddesi No: 110 Bursa » İznik

Sektör :

Yetkili Kişi :

Hanifi Aktürk

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (535) 717 14 18

Whatsapp 2:

0 (532) 689 25 16

Whatsapp 3:

0 (531) 791 92 80

Lezzetli kahvaltı ve yemek çeşitleri ile her yolculukta uğrayacağınız Göksupark Dinlenme Tesisleri birmilyonnokta.com sitesinin üyesidir.

Yolculuk sırasında zaman geçtikçe ihtiyaç duyulan en önemli şey yemek yemektir. Bu ihtiyaç kişileri günün her saatinde yakalayabilir. Bu ihtiyacın giderilmesi için ilk tercih restaurantlardır. Ancak 7/24 açık bir mekân ve her çeşitten yemek bulmak zordur. Göksupark Dinlenme Tesisleri olarak, müşterilerimize 7/24 hizmet vermekteyiz. Kahvaltı çeşitlerinden yemek çeşitlerimize kadar geniş yelpazede menü çeşitlerimiz mevcuttur. Yol üzerinde şık, aynı zamanda lezzetli yemeklerin yapıldığı lokantamızda keyifli vakit geçireceğinizi garantilemekteyiz.

Bursa restaurant olarak, bölgede bulunan en gözde lokantalardan biriyiz. Özellikle tatil için gelen müşterilerimizin en uğrak adresi olmaktayız. Kahvaltı menümüzün çok çeşitli olması, öğlen ve akşam yemeklerinde et ağırlıklı çeşitlerimizle her damağa hitap etmekteyiz. Aileniz ile güzel vakit geçireceğiniz şık mekânımızda güler yüzlü, kaliteli hizmetimizle müşterilerimize ev konforu yaşatmaktayız.

Müşterilerimiz için özel tasarladığımız geniş ve açık alanlarda nişan, düğün ve kına gibi organizasyon imkânı da sunmaktayız. Aynı zamanda toplantılarınız için şık ve özel alanlarımız da mevuttur. Lokantamızda self servis mevcuttur. Benzin ihtiyacınızı karşılayacağınız petrol ofisi de mevcuttur. Göksupark olarak bir lokantadan öte müşterilerimize hem mekân hem de lezzet olarak birçok imkân ve çeşit sunmaktayız. Sizde bu geniş fırsatlardan yararlanmak istiyorsanız iletişim adreslerimizden irtibat kurarak ihtiyacınıza göre bilgi alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR