• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Göl Aile Balık Restaurant

Adres :

Yassıbel Köyü Felegöl Kenarı Isparta Isparta » Şarkikaraağaç

Sektör :

Yetkili Kişi :

Mehmet Yurt

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (535) 865 64 49

Whatsapp 2:

0 (543) 253 88 59

Whatsapp 3:

0 (535) 865 64 49

Göl Aile Balık Restaurant olarak, yıllardır süregelen lezzet ve kalite anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmaktan onur duymaktayız. Isparta Şarkikaraağaç’ta bulunan balık lokantamız ile kaliteden ödün vermeden bu geleneksel lezzeti en uygun fiyata sizlerin ayağına getiriyoruz. Alanında profesyonel ve tecrübeli ustalarımız ve güler yüzlü mutfak ekibimizle, balık, köfte ve tavuk ızgara çeşitlerini siz lezzet severlere ulaştırmaya devam ediyoruz.

Nezih ve sakin mekanımızla, huzurlu aile salonumuzla Göl Aile Balık Restaurant olarak, sizleri lokantamızda ağırlıyor ve buradan mutlu ayrılmanız için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Levrek, palamut, alabalık ve çeşitli tatlı su balığı çeşitlerimizle, sıcak ve soğuk içeceklerimiz, birçok tatlı seçeneğimiz ve zengin salata ve mezelerimizle müşterilerimizi salonumuzda konuk ediyoruz. Genç ve dinamik garsonlarımız; sizleri özenle karşılayarak, hızlı ve sıcak sunum yaparak kalite standartları çerçevesinde sizlere en iyi hizmeti sağlamaktadır. Bu şekilde alanında önder firma olma yolunda emin adımlarla yol alan Göl Aile Balık Restaurant, tatlı çeşitleriyle de göz dolduruyor.

Müşteri memnuniyeti konusunda pek titiz olan firmamız, sizlerin yorumları sayesinde her geçen gün kendini daha kaliteli ve daha iyi hizmet standartlarına taşımaya devam ediyor. Geleneksel zengin balık ızgara çeşitlerimiz, sıcak ve soğuk içecek servisimiz, sıcak tatlılarımız ve mezelerimizle, Isparta Şarkikaraağaç Restaurant şubemizde siz değerli ve pek saygıdeğer misafirlerimizin hizmetinizde olmaktan mutluyuz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR