• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Gözde Denizhan Balık Evi

Adres :

Yalı Mah. Hürriyet Cad. No: 1/a Balıkesir » Erdek

Sektör :

Yetkili Kişi :

Bülent Medi - Gözde Medi

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (537) 935 23 34

Birmilyonnokta.com ailesinin yeni üyesi Gözde Denizhan Balık Evi. İsminden de anlayacağınız gibi firmamız özellikle balık pişirmede son derece ustaca bir hizmet sunmaktadır. Balığın en lezzetlisini ve en tazesini sizler için pişiren firmamız aynı zamanda başka yemeklere de yer vermektedir. Menüsünde midye tava, hamsi tava, balık ekmek, ızgara köfte de bulunduran firmamız geniş yelpazeli bir hizmet sunmaktadır.

Balıkesir restoran, son derece hassas ve titiz bir şekilde hizmet sunmaktadır. Her gün düzenli olarak temizlik yaptıran firmamız aynı zamanda çalışanlarının kişisel bakımına ve disiplinine de büyük önem vermektedir. Her bakımdan dört dörtlük bir hizmet sunmaya şartlanmış olarak yürüyen firmamız, yoğun bir müşteri kitlesine sahiptir. Sektörün usta ismi olmayı hak eden firmamız, adeta kalitesini konuşturuyor.

Düğün, nişan, söz, mezuniyet, öğretmenler günü ve daha birçok özel günde enfes yemekleri ile eşsiz sunumunu birleştiren firmamız, hafızalardan silinmeyecek bir hizmet sunmaktadır. Özel günlerinizi bizimle taçlandırmaya ne dersiniz? Sizler de özel davetlerinizde misafirlerinize eşsiz bir yemek keyfi tattırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Bizleri arayarak özel günlerinizin rezervasyonunu oluşturabilirsiniz. Yerinizi ayırtmayı unutmayın, çünkü firmamız yoğun talep gören ve her an tıklım tıklım olan bir konumdadır.

Yedi yirmi dört hizmet veren firmamızı arayarak aileniz ve sevdikleriniz için en güzel yeri ayırabilirsiniz. Bununla beraber oturduğunuz yerden arayarak dilediğiniz yemeği sipariş edebilirsiniz. Firmamız balıkta ilk ve tek adresiniz olmaya devam ediyor.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR