• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Günaydın Lahmacun Pide Salonu

Adres :

Çağlayan Kanarya Sokak No: 22/a Kağıthane/istanbul İstanbul » Kağıthane

Sektör :

Yetkili Kişi :

Ayşegül Özalp

E-Posta Adresi :

-

Whatsapp 1:

0 (544) 717 67 51

Whatsapp 2:

0 (544) 717 67 51

Yemek, çorba, kahvaltı, sandiviç çeşitleri, kahvaltı merkezi, et sote çeşitleri, toplu pide siparişleri ve daha fazlası firmamızın farkıyla sizlere ulaştırılmaktadır. Şeffaf bir şekilde işlemlerini gerçekleştiren firmamız sizler için her zaman elinden gelenin daha fazlasını yapmaya çalışmaktadır. Müşterilerimiz için lezzet dolu bir yer olarak anılabilmek için var gücümüzle çalışmaya devam ediyoruz. Firmamız sizler için kaliteli bir mekan olarak anılabilmek için her yeni gelişmeyi takip etmekte ve merkezinde uygulamaya koymaktadır.

İstanbul restoran sektöründe sizler için sunduğumuz hizmetlerimizle bizler daha kaliteli daha sevilen bir firma olmak için sektörün gerekliliklerini yerine getirmeye çalışıyoruz. Her geçen gün artan rekabet ortamına ayak uydurabilmek için elinden gelenin daha fazlasını ortaya koymaya çalışan firmamız sizler için en güvenilir mekanlardan birisi olmayı planlamaktadır. Sizler de firmamızın sunduğu bu kaliteli hizmetlerden faydalanmak için bizleri arayabilirsiniz. Firmamızın prensipleri arasında daha kaliteli bir firma olabilmek için sevgi, saygı, dürüstlük ve kalite prensipleri en önde gelen ilkeler arasında yer almaktadır.

Sizler de firmamızı arayarak lezzetli ürünlerimizden siparişlerinizi verebilirsiniz. Daha iyiyi sunabilmek için deneyimli elemanları ile elinden gelenin daha fazlasını sunmaya çalışan firmamız sizler için her zaman daha iyi bir firma olabilmeye çalışmaktadır. Usta elemanlarımız eşliğinde hazırlanan lezzetli yemeklerimizi tatmak için sizler de ailenizle birlikte firmamıza gelerek lezzetli ürünlerimizin farkına varabilirsiniz. En lezzetli restoran olarak bizlere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR