• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güneş Restaurant

Adres :

Altay Mah. 7 Eylül Yolu No: 37 ( Eski Belediye Karşısı ) Manisa » Turgutlu

Sektör :

Yetkili Kişi :

İsmet Yunusoğlu

E-Posta Adresi :

nurullahkaya445@hotmail.com

Whatsapp 1:

0 (544) 461 48 85

Restoran sektöründe faaliyet gösteren Güneş Restaurant birmilyonnokta.com üyesidir. Faaliyet gösterdiğimiz sektörde sizlere en iyi şekilde hizmet vermeyi misyon edinerek yola çıktık. Emin adımlarla ilerlemeye ve hitap ettiğimiz kitleyi genişletmeye devam ediyoruz. Ticari kaygıdan uzak sizlerin talep ve beklentilerine en iyi şekilde karşılık vermekteyiz. Ustalarımız ve güler yüzlü personellerimizle sizlere hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir restoran hizmetini sizlere özveriyle ulaştırmaktayız.

Manisa restoran sektöründe verdiğimiz hizmet kalitesiyle geniş müşteri kitlesine hitap etmeyi başarmış bir firmayız. En sevilen lezzetlerimizi usta ellerden sizlerin istifadesine sunmaktayız. Restoranımızda kebap çeşitlerimiz, çorba çeşitlerimiz, döner çeşitlerimiz, köfte, pide ve dürüm çeşitlerimizle sizlerin hizmetindeyiz. Ticari kazancın ötesinde sizlere ulaşabilmek adına hizmet politikamızı yürütmekteyiz. Restoranımız damak tadınıza hitap eden lezzetlerimizle hoşça vakit geçirebileceğiniz bir mekan olarak sizlerin hizmetindedir.

Restoranımızda en hijyenik koşullarda en sağlıklı ve güvenilir ürünleri kullanarak sizlere sunduğumuz lezzetlerimizle damak tadınıza hitap etmekteyiz. Restoranımızda sunduğumuz bu lezzetlerden herkesin istifade etmesi adına bütçenize uygun fiyatlarla sizlere hizmet vermekteyiz. Bu lezzetleri makul fiyatlarla tadabileceğiniz en iyi adres olarak sizlerle buluşmaktayız. Lezzetlerimizi herkesle buluşturmak adına alo paket servis hizmetlerini de sizlerin istifadesine sunmaktayız. Hızlı ve pratik bir şekilde lezzetlerimizi adreslerinize teslim etmekteyiz. Damak tadınıza hitap eden geleneksel lezzetlerimizi bulabileceğiniz en güvenilir adres olarak faaliyet gösterdiğimiz bölgede çokça rağbet görmekteyiz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR