• MÜŞTERİ HİZMETLERİ

  • 444 24 98

Güney Dürüm Evi Yeşilpınar Şubesi

Adres :

İmam Hatip Lisesi Bulvarı No: 23/3 Yeşilpınar İstanbul » Eyüp

Sektör :

Yetkili Kişi :

İnan Şahin - Rıdvan Şahin

E-Posta Adresi :

[email protected]

Whatsapp 1:

0 (531) 827 02 12

Güney Dürüm Evi Yeşil Pınar Şubesi olarak birmilyonnokta.com sitesi üyesi olup sizlere online bir şekilde de hizmet vermeye devam etmekteyiz. Günümüzde birçok insan yoğun iş temposu ile çalışmakta ve bu iş temposunda kendisine çok az zaman ayırabilmektedir. Bu sebeple eğlenceye ayırdıkları süre minimum olduğu için genellikle her şeyi hızlı bir şekilde halletmeye çalışmaktadır. Bu durum yemek konusunda da böyledir. Günlük hayatında hızlı bir şekilde sunulması sebebiyle birçok insan fast food ürünleri tercih etmektedir. Bizim de sizlere firma olarak fast food ürünlerde beraber Türk mutfağının geleneksel hale gelmiş lezzetleri sizlere İstanbul restoran sektöründe sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz hizmetler büyük bir çeşitlilik göstermekle beraber sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Firma olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetleri alanında gerekli eğitimi almış profesyonel çalışanlarımız tarafından hazırlanmaktadır. Tüm hijyen ve sağlık kontrolörlerine katı bir şekilde uyan çalışanlarımız sizlere hazırladığı ürünlerden bazıları şunlardır; Adana dürüm, Adana kebap, Urfa dürüm, Urfa kebap, ızgara köfte, meze çeşitleri ve çorba çeşitleri gibi birçok hizmeti sizlere sunmaktayız. Sizlere sunduğumuz ürünlerde kullandığımız tüm malzemeleri insan sağlığına en uygun olanlardan özenle seçerek almaktayız.

Müşteri memnuniyeti büyük bir önem veren firmamız sizlerin memnuniyeti için restoranımıza gelemeyen müşterilerimiz için istediğiniz adrese kadar hizmet sunabilmekteyiz. Sizde sunduğumuz hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız bize irtibat yollarımızdan ulaşabilir, sipariş ya da randevu alabilirsiniz.

Firma Etiketleri

BENZER FİRMALAR